abbott laboratories co to znaczy

Co to jest Abbott Laboratories: powiększenie siedziby spółki. Co znaczy: zwiększenie siedziby firmy.

Czy przydatne?

Abbott Laboratories: powiększenie siedziby spółki definicja

Co znaczy:

następna umowa z Echo InvestementAbbott Laboratories: zwiększenie siedziby firmy

Abbott Laboratories, koncern medyczno-farmacutyczny, wynajął od Echo Investement dodatkową powierzchnię biurową w kompleksie Park Postępu. Dzięki podpisanej umowie spółka powiększy zajmowaną powierzchnię o 750 m kw.
W maju 2009 Abbott Laboratories podpisał z Echo Investement umowę w kwestii wynajmu 3600 mkw powierzchni biurowej w Parku Postępu, położonym u zbiegu ulic Domaniewskiej i Postępu na warszawskim Mokotowie. W grudniu 2009 firma przeniosła się do nowej siedziby, zajmując tam 2 i pół piętra. Park Postępu to nowoczesny zespół biurowy klasy A, składający się z 4 budynków połączonych kondygnacją parteru. Każdy z budynków ma 7 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne. Łącznie Park Postępu to ok. 34 tys. mkw. powierzchni użytkowej.

Prócz spółki Abbot Laboratories własną siedzibę ma tam również inna spółka z branży medycznej - Lux Med. Umowę najmu podpisała również firma Dent-a-Medical, które jednak wycofała się z planów utworzenia tutaj kliniki stomatologicznej. firma Abbott Laboratories została założona w 1888 roku. Oferuje usługi diagnostyczne, szpitalne, farmaceutyczne, żywienia pediatrycznego, żywienia specjalistycznego i diabetyki. Abbott tworzy nowe technologie ochrony zdrowia mające pomóc usprawnić opiekę nad pacjentem. Abbott Laboratories ma siedzibę kluczową na północnych przedmieściach Chicago, a działa w powyżej 130 państwach na całym świecie. powyżej 5 tys. naukowców Abbotta z całego świata poświęca się rozwijaniu nowych, innowacyjnych technologii ochrony zdrowia w najważniejszych obszarach: leczenia cukrzycy, bólu, chorób układu oddechowego, HIV/AIDS, chorób ginekologicznych, andrologicznych, dziecięcych, czy zwierzęcych.


Czym jest Abbott Laboratories znaczenie w Leczenie A .