data kontrakt co to znaczy

Co to jest ABC Data: kontrakt z WIM na 833 tys. zł. Co znaczy: 833 tys. zł ABC Data Centrum.

Czy przydatne?

ABC Data: kontrakt z WIM na 833 tys. zł definicja

Co znaczy:

Zakupy na potrzeby TeleMedNetABC Data: kontrakt z WIM na 833 tys. zł

ABC Data Centrum Edukacyjne wygrała przetarg na dostawę nośników oprogramowania w ramach tworzenia platformy diagnostyczno-naukowej TeleMedNet w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Druga ofertę złożyła firma Comarch.
Wartość zwycięskiej oferty wynosi 833 tys. zł. Duga oferta miała wartość 1,39 mln zł. Realizacja całego projektu, wdrażanego fazami zakończy się w grudniu 2012 roku. Jego łączna wartość to 22,45 mln zł. Realizacja projektu TeleMedNet pozwoli na prowadzenie nowoczesnych badań naukowych w oparciu o zweryfikowane dane kliniczne. W ramach projektu stworzenie rozbudowana infrastruktura informatyczna, która udostępniona medycznemu środowisku naukowemu pozwoli rozwijać nowe kierunki badań w dziedzinie medycyny i ekonomii medycznej.

Jednostką wiodącą projektu jest Wojskowy Instytut Medyczny. W ramach Wojskowego Instytutu Medycznego z siedzibą na ul. Szaserów w Warszawie działa Ośrodek Kliniczny Chorób Głowy i Szyi, Ośrodek Kliniczny Chorób Układu Krążenia i Oddechowego, Ośrodek Kliniczny Chorób Układu Pokarmowego, Chorób Rozrostowych, Endokrynologii i Ginekologii, Ośrodek Kliniczny Schorzeń Narządu Ruchu, Traumatologii i Psychoneurologii, Ośrodek Kliniczny Intensywnej Terapii i Opieki Specjalnej, Ośrodek Diagnostyki Medycznej, Klinika Pediatrii, Nefrologii i Alergologii Dziecięcej i Klinika Dermatologii.

ABC Data Centrum Edukacyjne posiada oddziały w największych miastach Polski – Warszawie, Katowicach,, Bydgoszczy, Poznaniu i Sopocie. firma powstała w 2007 roku. Oferuje oprogramowanie Microsoft i oferuje szkolenia. Zatrudnia około 10 osób. Pieniądze wniesiony wynosi 240 tys. zł. Udziałowcami są osoby fizyczne.

Comarch jest notowaną na giełdzie Papierów Wartościowych firma specjalizującą się w usługach informatycznych dla sektorów między innymi bankowego i ochrony zdrowia.


Czym jest ABC Data: kontrakt z WIM na znaczenie w Leczenie A .