pharma bony co to znaczy

Co to jest ACP Pharma: Bony w Lux-Med. Co znaczy: Uczestnicy programu lojalnościowego ACP Pharma.

Czy przydatne?

ACP Pharma: Bony w Lux-Med definicja

Co znaczy:

Program lojalnościowy firmyACP Pharma: Bony w Lux-Med

Uczestnicy programu lojalnościowego ACP Pharma mogą od września 2010 roku uzyskać w ramach przewidzianych nagród bony zdrowotne do placówek Lux-Med sposobność wykonania badań specjalistycznych z zakresu kardiologii, okulistyki i diabetologii.
W nowej kategorii „Dla matki i dziecka” dostępne są również między innymi preparaty dla mamy w każdym wieku i produkty do pielęgnacji dzieci i niemowląt. Asortyment sprzętu i urządzeń medycznych został poszerzony o dodatkowych kilkanaście pozycji, w tym ciśnieniomierz wykrywający arytmię serca czy wagę z analizatorem tkanki tłuszczowej.

Dodatek Pharma to ogólnopolski program lojalnościowy, oferowany pacjentom za pośrednictwem aptek. Po podpisaniu umowy, właściciele placówek uczestniczących otrzymują od ACP Pharma Spółka akcyjna obrandowanie apteki, a również materiały promocyjne – między innymi gazetkę „Hity cenowe” i magazyn „Zdrowie i apteka
Dodatek Pharma”, które są bezpłatnie wydawane pacjentom. W programie uczestniczy 275 aptek i pół miliona użytkowników.

ACP Pharma Spółka akcyjna jest firmą świadczącą usługi z zakresu dystrybucji produktów leczniczych i wyrobów medycznych na rzecz aptek, hurtowni i szpitali, jak także wykonującej usługi logistyczne na rzecz producentów z branży farmaceutycznej. ACP Pharma wraz ze spółkami zależnymi Cefarmem Rzeszów i Cefarmem Zielona Góra – przez sieć 10 oddziałów dystrybucyjnych w całej Polsce współpracuje z powyżej 600 producentami, dostarczając ich produkty do 3500 aptek, 90 hurtowni farmaceutycznych i 230 szpitali. Firma realizując strategię rozwoju, konsekwentnie umacnia swój udział w rynku, co stawia ACP Pharma Spółka akcyjna wspólnie z siecią aptek Mediq® w pierwszej czwórce uczestników tego rynku.


Czym jest ACP Pharma: Bony w Lux-Med znaczenie w Leczenie A .