activtek produkty szpitali co to znaczy

Co to jest Activtek: produkty dla szpitali. Co znaczy: szpitali Spółka Activtek zajmująca się.

Czy przydatne?

Activtek: produkty dla szpitali definicja

Co znaczy:

mechanizmy uzdatniania powietrzaActivtek: produkty dla szpitali

Spółka Activtek zajmująca się profesjonalnymi systemami do uzdatniania powietrza wprowadziła własne produkty także na rynek polski. W ofercie spółki znajdują się produkty montowane do istniejących już mechanizmów wentylacyjno-grzewczych jak i urządzenia wolnostojące, również dla szpitali.


Rozwiązania proponowane poprzez firmę Activtek powinny spotkać się z sporym zainteresowaniem jednostek szpitalnych, przez wzgląd na tym, iż od dawna sporym problemem w szpitalach są zakażenia i infekcje. W skutek licznych mutacji bakterie odpowiedzialne za infekcje w placówkach służby zdrowia w zastraszającym tempie wykształcają odporność na działanie antybiotyków, którą przekazują nie tylko następnym pokoleniom tego samego gatunku, lecz również innym rodzajom drobnoustrojów. Jak wykazały badania, dolegliwości zakaźne przenoszone są nie tylko w powietrzu, lecz także drogą dotykową. Z powierzchni typu klamki, szafki przy łóżku, włączniki światła i tym podobne bakterie mogą w bardzo łatwy sposób przenosić się na osoby z gatunku ryzyka.

Aktywna technologia tzw: Promieniowa Jonizacja Katalityczna zastosowana w urządzeniach efektywnie usuwa: bakterie, wirusy, alergeny, roztocza, pleśń, grzyby nie tylko z powietrza, lecz także z powierzchni. Swoista mieszanka jonów tak zwany przyjaznych utleniaczy, jaka jest produkowana w trakcie pracy urządzeń dociera do trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo pozwala efektywnie redukować zawarte w powietrzu niemiłe zapachy i wytrąca kurz i inne pyłki z powietrza.

Dzięki niedużym kosztom inwestycyjnym rozwiązanie proponowane poprzez firmę Activtek znalazło wykorzystanie w kilku szpitalach na terenie Polski takich jak na przykład Centrum Leczenia Oparzeń Siemianowice Śląskie, Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Opieki Neuropsychiatrycznej w Kielcach.
Czym jest Activtek: produkty dla znaczenie w Leczenie A .