wprowadza nowy system co to znaczy

Co to jest ACZ wprowadza nowy system informatyczny. Co znaczy: nowy mechanizm informatyczny 27 maja.

Czy przydatne?

ACZ wprowadza nowy system informatyczny definicja

Co znaczy:

Ułatwienia dla pacjentów placówki medycznejACZ wprowadza nowy mechanizm informatyczny

27 maja 2010 roku Aktywne Centrum Zdrowia z Wrocławia uruchomiło nowy serwis rejestracji on-line. Prace nad nim trwały od początku roku i powiązane były z kompleksowym wdrożeniem nowego mechanizmu informatycznego w przychodniach firmy.
Nowa rejestracja „on-line” jako obiekt mechanizmu obsługi pacjenta ma stanowić przejrzysty, czytelny i łatwy w obsłudze interfejs, pozwalający na szybkie wyszukiwanie dostępnych terminów wizyt u lekarzy w szerszym niż przedtem zakresie. - Dzięki zgodności ze standardami W3C rejestracja działa błyskawicznie i prawidłowo pod dowolną przeglądarką i systemem operacyjnym – zapewnia Zbigniew Wyglądała, dyrektor do spraw sprzedaży usług medycznych z Aktywnego Centrum Zdrowia. - mechanizm jest w pełni bezpieczny, możliwe jest wyłącznie połączenie szyfrowane, potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa - dodaje.

W ramach ACZ pacjenci, przy zapisie do przychodni, otrzymują kartę ACZ, która umożliwia mu rejestrację do lekarza poprzez internet, a również skorzystanie z usług podmiotów współpracujących.

Uruchomienie rejestracji „on-line” finansowane jest ze środków własnych firmy Aktywne Centrum Zdrowia i stanowi jeden z przedmiotów nowego sytemu informatycznego. W najbliższym czasie zostanie oddana do użytku także nowa witryna internetowa i rozbudowany serwis telefoniczny.

Z kolei w dziedzinie usług medycznych rozwijany jest obecnie mechanizm abonamentowej opieki medycznej i świadczenia medycyny pracy. Aktywne Centrum Zdrowia realizuje także programy profilaktyczne o zasięgu krajowym, regionalnym i lokalnym. Aktywne Centrum Zdrowia stawia sobie za cel uświadamianie pacjentom wagi zachowań prozdrowotnych, edukację pacjentów w dziedzinie powszechnie występujących schorzeń, powiększenie dostępności do usług medycznych. Często organizuje białe soboty i spotkania edukacyjne.

Aktywne Centrum Zdrowia posiada przychodnie działające pod nazwami NZOZ Zawidawie i Centrum Medyczne Medyk. Placówki świadczą usługi w ramach kontraktu z NFZ i odpłatne. Oferują fundamentalną opiekę zdrowotną i rady lekarzy ekspertów.


Czym jest ACZ wprowadza nowy system znaczenie w Leczenie A .