adamed wprowadza nową linię co to znaczy

Co to jest Adamed wprowadza nową linię dermokosmetyków. Co znaczy: linię dermokosmetyków firma.

Czy przydatne?

Adamed wprowadza nową linię dermokosmetyków definicja

Co znaczy:

Nowa oferta producenta farmaceutykówAdamed wprowadza nową linię dermokosmetyków

firma Adamed - polski producent farmaceutyków, w ramach nowej jednostki Adamed Consumer Heathcare, opracował, wyprodukował i wprowadził na rynek swoją, innowacyjną linię dermokosmetyków Inside. Aktualnie marka złożona jest z trzech linii preparatów.
Prebiotine to dermokosmetyki przeznaczone dla skóry z problemem trądziku. Z myślą o nowoczesnej pielęgnacji skóry po 30. i 40. roku życia, stworzono linie Synactive 30+ i Synactive 40+. Spółka planuje postęp następnych linii dla innych grup wiekowych i problemów dermatologicznych. Dermokosmetyki Inside są już dostępne w aptekach.

- Oferowane poprzez nas preparaty powstają przy użyciu nie tylko wysokich standardów farmaceutycznych, lecz również opatentowanych formuł, będących najnowszymi rozwiązaniami medycyny i kosmetologii. Wierzymy, iż nasze bogate doświadczenie w zakresie medycyny to klucz do osiągnięcia sukcesu na rynku dermokosmetyków - mówi Małgorzata Adamkiewicz, Wiceprezes, Dyrektor Zarządzający spółki Adamed.

Adamed to >firma oferująca leki nowej generacji dla wielu grup terapeutycznych między innymi kardiologii, psychiatrii, pulmonologii, ginekologii i leczeniu infekcji dróg moczowych.

Adamed zaangażowany jest w badania nad innowacyjnymi terapiami na dolegliwości cywilizacyjne. Aktualnie spółka prowadzi prace w ramach trzech programów badawczych. Poszukuje innowacyjnej terapii mającej wykorzystanie w leczeniu cukrzycy typu II i leku będącego polską odpowiedzią na dolegliwości ośrodkowego układu nerwowego. Trwają również prace nad opracowaniem skutecznej terapii przeciwnowotworowej, selektywnie oddziałującej na tkankę nowotworową. W laboratoriach spółki opracowano powyżej 20 patentów na swoje formuły leków. Odrębne 3 zgłoszenia patentowe dotyczyły innowacyjnych molekuł.

Adamed w 2010 roku dokonał dwóch akwizycji - nabył Polfę Pabianice i Agropharm. spółka ze 100% udziałem kapitału polskiego powstała w 1986 roku. Funkcję Prezesa Zarządu pełni Maciej Adamkiewicz.
Czym jest Adamed wprowadza nową linię znaczenie w Leczenie A .