rozszerza zakres usług co to znaczy

Co to jest Ado-Med 2 rozszerza zakres usług. Co znaczy: zakres usług NZOZ Ado-Med 2 z Chorzowa.

Czy przydatne?

Ado-Med 2 rozszerza zakres usług definicja

Co znaczy:

Usługi diagnostyki genetyczne na ŚląskuAdo-Med 2 rozszerza zakres usług

NZOZ Ado-Med 2 z Chorzowa utworzył poradnię genetyczną z zakresu wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych w rodzinach wysokiego, dziedzicznie uwarunkowanego ryzyka zachorowania na raka piersi i raka jajnika. Poradnia świadczy aktualnie jedynie usługi komercyjne.
wydatek wizyty wynosi 120 zł. Przykładowy >>wydatek samych badań genetycznych -DRC A1- badanie genetyczne fundamentalne z pobramia krwi albo wymazu z policzka ( na której to metodzie koncentruje się placówka) wynosi 340 zł. Poradnia została otwarta w ramach programu Ministerstwa Zdrowia. Ado-Med 2 prowadzi dwie placówki w Chorzowie i Katowicach. W siedzibie Ado-Med 2 w Chorzowie znajduje się oddział szpitalny chirurgii ogólnej i chirurgii krótkoterminowej, gdzie realizowane są operacje z zakresu chirurgii tarczycy, przepukliny, usunięcia pęcherzyka sposobem laparoskopowa, usunięcia guzków sutka i zabiegi: z zakresu chirurgii ogólnej (usuwanie żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu, usunięcia zmian na skórze), z zakresu ginekologii (laparoskopie lecznicze i diagnostyczne), z zakresu ortopedii (artroskopie).


Pacjenci mają dostęp do wielospecjalistycznej opieki medycznej w poradniach takich jak: chirurgiczna, profilaktyki schorzeń piersi, chorób tarczycy, proktologiczna, ortopedyczna, ginekologiczna, dermatologiczna, onkologiczna, kardiologiczna, otolaryngologiczna, neurologiczna, reumatologiczna, gastroenterologiczna, reumatologiczna, urologiczna i genetyczna.


firma Ado-Med 2 posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w wysokości blisko 3 mln zł na rok 2011, w tym na leczenie szpitalne o wartości 1,65 mln zł. Finansowane są w ramach chirurgii jednego dnia ginekologia, chirurgia ogólna i ortopedia i traumatologia narządu ruchu. Wartość finansowania dla ambulatoryjnej opieki specjalistycznej do końca czerwca 2011 roku wynosi 228,5 tys zł. Właścicielem przychodni jest dr n med. Roman Elias.


Czym jest Ado-Med 2 rozszerza zakres znaczenie w Leczenie A .