kliniki nowa placówka chełmie co to znaczy

Co to jest Ado-Med Kliniki: nowa placówka w Chełmie. Co znaczy: placówka w Chełmie Spólka Ado-Med.

Czy przydatne?

Ado-Med Kliniki: nowa placówka w Chełmie definicja

Co znaczy:

Nowe centrum kariologii inwazyjnejAdo-Med Kliniki: nowa placówka w Chełmie

Spólka Ado-Med Kliniki uruchomiła placówkę kardiologii inwazyjnej przy Szpitalu Wojewódzkim w Chełmie. W wyposażenie i aparaturę medyczną firma zainwestowała 8 mln zł. Placówka rozpoczęła już świadczenie usług. W planie jest otwarcie kolejnej placówki w Zgierzu.
Kardiologia inwazyjna obejmuje również zabiegi angioplastykiAutor: Shutterstockfirma uzyskała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na finansowanie świadczeń w Chełmie. Dzierżawione od szpitala pomieszczenia zajmują powierzchnię około 760 m kw, na której mieści się łącznie 17 łóżek szpitalnych i aparatura medyczna. Angiograf został kupiony od spółki Siemens, sprzęt intensywnego nadzoru kardiologicznego – od spółki Draeger. W wyposażeniu pracowni hemodynamiki brały również udział spółki takie jak między innymi GE i Johnson and Johnson. Oferowane w Chełmie zabiegi obejmują kardiologię, hemodynamikę i elektrofizjologię. Placówka ściśle współpracuje ze szpitalem. Najbliższe podobne oddziały kardiologii inwazyjnej są oddalone o około 80 km. Podobnej wielkości ma być placówka w szpitalu wojewódzkim w Zgierzu, której otwarcie planowane jest na marzec 2011 roku. Ado-Med posiada w firmie zakładającej placówkę w Zgierzu mniejszościowe udziały.

> firma Ado-Med Kliniki sp. z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Lublinie powstała w 2010 roku. 55 procent udziałów należy do Ado- Med sp. zo.o.. ze Świętochłowic. Pieniądze wniesiony wynosi mln złotych. Prezesem jest Piotr Kister. Ado-Med sp. z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi również Centrum Kardiologii w Józefowie w woj. mazowieckim.
> firma Ado-Med została założona w 1991 roku i jest dystrybutorem diagnostycznej aparatury medycznej. Oferta obejmuje również sprzedaż medycznych materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, analizę i orzeczenia techniczne sprzętu medycznego, wdrożenia zintegrowanych mechanizmów medycznych, instalację i konserwację aparatury.


Czym jest Ado-Med Kliniki: nowa znaczenie w Leczenie A .