agfa opcji obrazowania nowym co to znaczy

Co to jest Agfa: 145 opcji obrazowania w nowym systemie. Co znaczy: obrazowania w nowym systemie.

Czy przydatne?

Agfa: 145 opcji obrazowania w nowym systemie definicja

Co znaczy:

Nowe technologie medyczno-informatyczneAgfa: 145 opcji obrazowania w nowym systemie

AgfaHealthcare rozszerzyła współpracę z Massachusetts General Hospital w Bostonie. Spółka unowocześni wersję IMPAX PACS w odpowiedzi na potrzebę szybkiej i stanowiącej podstawę decyzji informacji radiologicznej. Zintegrowany mechanizm umożliwia uzyskanie 145 rodzajów opcji obrazowania.
Nowy mechanizm spółki do obrazowania ICIS odpowiada na potrzeby kliniczne i informatyczne. Rozwiązanie powstałe na bazie platformy gromadzenia danych IMPAX pozwala lekarzom na uzyskiwanie, magazynowanie, wymianę i dostęp do informacji obrazowej z bezpiecznej i dowolnej lokalizacji przy użyciu urządzeń zaprojektowanych w oparciu o technologie internetowe. Wg Michaela Greena, prezesa Agfa Healthcare, dzięki ICIS obrazowanie staje się integralną częścią elektronicznego zdrowotnego mechanizmu w danej placówce EHR.


W szpitalu Massachusetts General Hospital zostanie zainstalowanych 12 stanowisk, które mogą używać ze 145 rodzajów opcji obrazowania i dostarczać pliki do 220 stacji mechanizmu PACS. Dostep do danych będzie możliwy z 4,5 tys. monitorów.


Po trzech kwartałach 2011 roku AgfaHealthcare, której siedziba kluczowa mieści się w Belgii, zanotowała 844 mln euro przychodów. W sektorze zdrowotnym sprzedaż zorganizowana jest w regionach Ameryki Północnej, Europy i rynków perspektywicznych.


W marcu 2011 roku Agfa została wybrana poprzez Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Krakowie mechanizm PACS, który wdroży Agfa w ramach realizacji Uniwersyteckiego Centrum Telemedycyny w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie będzie przechowywał rocznie 37 mln obrazów diagnostycznych. W ramach wdrożenia zostanie uruchomionych także 25 stacji diagnostycznych, a również mechanizm RIS.


- Tj. największa instalacja PACS w Polsce – mówi Andrzej Wieczorek, dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż w Polsce. – Tym ważniejsza, iż w okolicy głównego przeznaczenia , jakim jest leczenie pacjentów, zostanie wykorzystana do badań naukowych i nauki medycznej.


Czym jest Agfa: 145 opcji obrazowania w znaczenie w Leczenie A .