nowe poradnie specjaltyczne co to znaczy

Co to jest All-Med: nowe poradnie specjalistyczne. Co znaczy: specjalistyczne Centrum medyczne All.

Czy przydatne?

All-Med: nowe poradnie specjalistyczne definicja

Co znaczy:

Rozszerzenie oferty usług medycznychAll-Med: nowe poradnie specjalistyczne

Centrum medyczne All-Med w Łodzi rozpoczęło świadczenie komercyjnych konsultacji alergologicznych i pulmonologicznych. Wydatek wizyty wynosi 100 zł. Placówka rozważa również wprowadzenie świadczeń z zakresu rehabilitacji.


Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 rok wynosi 160,9 tys. zł. W ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej poradni chirurgiczno-onkologicznej realizowane są drobne zabiegi jednodniowe, których przeprowadzenie nie skutkuje konieczności hospitalizacji. Placówka posiada również finansowanie z NFZ na badania ultrasonograficzne i świadczenia z zakresu ginekologii i położnictwa.

Centrum All-Med funkcjonuje 3 lata. Mieści się przy ul. Wyszyńskiego w Łodzi. Zabiegi wykonuje z zakresu chirurgii, onkologii i ginekologii. To są między innymi operacje sposobem artroskopową i między innymi histeroskopia i operacje żylaków. Placówka współpracuje z Bełchatowskim Centrum Medycznym. W obszarze ambulatoryjnej opieki specjalistycznej świadczy usługi kariologiczne, neurologiczne, urologiczne, ortopedyczne, ginekologiczne, z zakresu chirurgii i chirurgii naczyniowej, chirurgii i onkologii, endokrynologii, chirurgii ogólnej, nefrologii, dermatologii. W placówce realizowane są również zabiegi ablacji, biopsje i badania diagnostyczne, w tym echo serca płodu, czy także USG mięśni i stawów.

Lekarze All-Med wywodzą się z łódzkich szpitali: MSWiA, ICZMP, WSS M. Kopernika, WSS M.Pirogowa, klinik Uniwersytetu Medycznego.
Czym jest All-Med: nowe poradnie znaczenie w Leczenie A .