centermed certyfikat co to znaczy

Co to jest CenterMed: Certyfikat Przyjazna Przychodnia. Co znaczy: Przyjazna Gabinet Agencja.

Czy przydatne?

CenterMed: Certyfikat Przyjazna Przychodnia definicja

Co znaczy:

Dobre praktyki w centrach medycznychCenterMed: Certyfikat Przyjazna Gabinet

Agencja Rozwoju Lokalnego z Jaworzna prowadząca projekt Przyjazna Gabinet przyznała pierwsze 24 certyfikaty potwierdzające wdrażanie innowacji i dobrych praktyk. Pośród zaznaczonych jest między innymi firma CenterMed z Tarnowa.
- Placówki zaznaczone certyfikatem "Przyjazna Gabinet" cechuje dbałość o uznanie pacjentów i respektowanie ich potrzeb i racji – postawę tę wyraża zarówno poziom usług czy efektywność kierowania, jak i skuteczność praktyk komunikacyjnych i promocyjnych - mówi Tomasz Rzychoń, koordynator projektu.


ekipa CenterMed to sieć prywatnych placówek medycznych mających własne przychodnie w Tarnowie, Brzesku, Bochni, Poznaniu, Krakowie, Nowym Sączu i Lublinie. >>ekipa świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego, medycyny pracy i diagnostyki obrazowej. Cała >>>ekipa obejmuje powyżej 20 placówek medycznych.


zaznaczone placówki to: NZOZ Aesthetica Dermadent z Krakowa, NZOZ Alergo-Med, z Warszawy

NZOZ CenterMed z Tarnowa, NZOZ Centrum Medyczne Bogusława Lasota, z Zawiercia, NZOZ Centrum Medycyny Sportowej, z Warszawy, NZOZ Gabinet „Łomżyńska”, z Bydgoszczy, z NZOZ Hipokrates, Zabrza, NZOZ INTER-MED. s.c., z Sosnowca, NZOZ KAMED, z Katowic, NZOZ Kriomedica, z Poznania, NZOZ Centrum Medyczne LiMED, z Tarnowskich Gór, NZOZ Medical Center, z Warszawy, NZOZ Medicus, z Opola, NZOZ Optima Medycyna z Opola, NZOZ Panaceum z Chrząstowic, NZOZ Pogoń z Sosnowca, NZOZ Gabinet Rodzinna ze Staszowa, NZOZ Rodzinne Centrum Zdrowia z Otwocka, NZOZ Royal Med. z Łomianek, NZOZ Samarytanin z Opola, NZOZ Stomatologiczne i Lekarskie Praktyki św. Błażeja Danuta Pasz z Cieszyna, NZOZ Twój Doktor z Kobierzyc, NZOZ Vital z Mielca, NZOZ ZWM Malinka z Opola.


Celem projektu "Audyt Przyjazna Gabinet" (APP), "Audyt Dobra Praktyka Rehabilitacyjna" (ADPR) - wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej jest aktywizacja postaw przedsiębiorczych pośród placówek ochrony zdrowia i podniesienie ich świadomości roli innowacji w procesie obsługi pacjentów, kierowania zasobami ludzkimi i komunikacji z otoczeniem.


Czym jest CenterMed: Certyfikat znaczenie w Leczenie C .