profilaktycznej komercyjne co to znaczy

Co to jest CM Profilaktycznej: komercyjne badania MRI. Co znaczy: komercyjne badania MRI Centrum.

Czy przydatne?

CM Profilaktycznej: komercyjne badania MRI definicja

Co znaczy:

25 proc. wpływów z diagnostyki poza NFZCM Profilaktycznej: komercyjne badania MRI

Centrum Medycyny Profilaktycznej z Krakowa z badań komercyjnych rezonansu magnetycznego uzyskuje około 20-25 procent całości wpływów z tych świadczeń. Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia wynosi 700 tys. zł do końca czerwca 2011 roku i firma poprzestaje na jego realizacji.
Badania powyżej limit realizowane są w niewielkiej ilości, na wypadek gdyby Fundusz zakwestionował zapłatę za część świadczeń. Badania komercyjne realizowane są stosunkowo wolnych terminów. Wynika to z kalkulacji spółki. Ogólnie badań realizowanych jest jednak wiele więcej niż przed uzyskaniem finansowania NFZ, co miało miejsce w lipcu 2010 roku. firma dysponuje rezonansem magnetycznym 1,5 T dostarczonym poprzez firmę General Electric. Na jego zakup dostała dofinansowanie unijne.


firma Centrum Medycyny Profilaktycznej powstała w 2002 roku. > firma przejęła zadania zlikwidowanego SP ZOZ Centrum Medycyny Profilaktycznej. Wspólnikami w spółce są Lidia Dwojak i Krystyna Pająk. Pieniądze zakładowy firmy wynosi 207 tys. zł. Cały kontrakt NFZ na 2011 roku Centrum Medycyny Profilaktycznej wynosi powyżej 7 mln zł, z czego 2,6 mln zł jest przeznaczone na konsultacje i leczenie w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, 1,37 mln zł na rehabilitację leczniczą, 1,5 mln zł na leczenie stomatologiczne.


Centrum Medycyny Profilaktycznej posiada własne placówki opieki zdrowotnej w Krakowie. Z usług oferowanych poprzez centrum można skorzystać w trzech przychodniach – przy ul. Komorowskiego 12, Olszańskiej 5 i Złocieniowej 44.


Czym jest CM Profilaktycznej znaczenie w Leczenie C .