enel zwiększenie kontraktu co to znaczy

Co to jest Enel-Med: zwiększenie kontraktu z NFZ. Co znaczy: powiększenie kontraktu z NFZ Enel-Med.

Czy przydatne?

Enel-Med: zwiększenie kontraktu z NFZ definicja

Co znaczy:

Więcej pieniędzy publicznych na leczenieEnel-Med: powiększenie kontraktu z NFZ

Enel-Med podpisał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia o wartości 14,5 mln zł. Aktualny kontrakt wzrósł, w porównaniu do ubiegłorocznego, o blisko 1,7 mln zł. Kontrakt dotyczy zabiegów i operacji przeprowadzanych w szpitalu Enel-Med i badań w dziedzinie diagnostyki obrazowej.
- Podwyższenie kontraktu z NFZ, w momencie, gdy prywatnym usługodawcom medycznym były one niekiedy zmniejszane, dowodzi naszej ugruntowanej pozycji na rynku publicznych usług medycznych– podsumowuje Małgorzata Sanokowska-Wójcik, dyrektor do spraw medycznych Centrum Medycznego Enel-Med. - Jednak posiadanie kontraktu poprzez nasze Centrum to w pierwszej kolejności korzyść dla pacjentów, którzy regularnie, w znacząco krótszym czasie niż ma to miejsce w samorządowych placówkach, mogą wykonać badanie albo specjalistyczną operację, korzystając z komfortu i jakości niepublicznej placówki – tłumaczy Małgorzata Sanokowska-Wójcik.

Największy kontrakt – powyżej 7,2 mln zł, został zawarty na zabiegi, operacje i badania przeprowadzane w szpitalu Enel-Med. Kontrakt obejmuje operacje z zakresu: neurochirurgii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, okulistyki, otolaryngologii, ortopedii i traumatologii narządów ruchu, i ambulatoryjną opiekę specjalistyczną (ortopedia, okulistyka i laryngologia). Porównując wartość kontaktu do ubiegłego roku, największy przyrost nakładów po raz następny dotyczy operacji neurochirurgicznych i okulistycznych. W ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego w szpitalu można również wykonać TK, MR, USG Doppler, gastroskopię i kolonoskopię.

Przedłużone zostały także kontrakty zawarta z pracowniami i oddziałami diagnostyki obrazowej Centrum Medycznego Enel-Med, które funkcjonują w szpitalach publicznych. Dotyczy to Szpitala im F. Raszei w Poznaniu, SZP ZOZ w Wołominie, Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Szpitala Powiatowego w Mielcu i Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Czym jest Enel-Med: zwiększenie znaczenie w Leczenie E .