gmina chojna sprzedaje szpital co to znaczy

Co to jest Gmina Chojna sprzedaje szpital. Co znaczy: szpital Gmina Chojna (woj. zachodniopomorskie.

Czy przydatne?

Gmina Chojna sprzedaje szpital definicja

Co znaczy:

przedmiot na działalność medycznąGmina Chojna sprzedaje szpital

Gmina Chojna (woj. zachodniopomorskie) oferuje do sprzedaży budynku po byłym szpitalu wspólnie z oddaniem gruntu w użytkowanie wieczyste. Nieruchomość przeznaczona jest na rozbudowę i przebudowę istniejących budynków na centrum medyczne, wspólnie z konieczną infrastrukturą techniczną.
Cena wywoławcza wynosi 1,1 mln zł, w tym cena budynków 250 tys. zł, a cena gruntu 850 tys. zł. Budynki tworzą jeden kompleks, w skład którego wchodzi: budynek kluczowy (2 kondygnacyjny) o pow. zabudowy 1173 mkw i kubaturze 17014 m sześć., budynek łącznika o pow. zabudowy 13 mkw i budynek podjazdu karetek o pow. zabudowy 145 mkw, i kubaturze 927 m sześć. Budynki są w stanie surowym zamkniętym, znajdują się przy ulicy Ogrodowej.

Budynki są efektem rozpoczętej ok. 20-30 lat temu inwestycji, mającej na celu budowę szpitala w Chojnej. Niedokończone obiekty przejęła gmina i zdecydowała się wystawić je na sprzedaż. Warunkiem zakupu nieruchomości jest zapewnienie działalności medycznej, dlatego przetarg jest ograniczony do podmiotów, które posiadają doświadczenie w prowadzeniu usług medycznych w ramach swojej działalności gospodarczej między innymi w oparciu o umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, posiadają umiejętność inwestycyjną umożliwiającą realizację inwestycji i posiadają podpisane kontrakty z NFZ. W Chojnej nie ma aktualnie szpitala, najbliższy, który obejmuje tylko kilka oddziałów, znajduje się w Gryfinie. Potrzebne są również poradnie specjalistyczne. Przetarg odbędzie się w dniu 30 września 2010 roku (www.bip.chojna.pl).


Czym jest Gmina Chojna sprzedaje szpital znaczenie w Leczenie G .