targi rehabilitacji rehmedika co to znaczy

Co to jest III Targi Rehabilitacji RehMedika. Co znaczy: RehMedika W dniach 3 – 5 marca 2011 roku w.

Czy przydatne?

III Targi Rehabilitacji RehMedika definicja

Co znaczy:

RehMedika wspiera transplantologięIII Targi Rehabilitacji RehMedika

W dniach 3 – 5 marca 2011 roku w Expo Silesia odbędzie się trzecia edycja Targów Rehabilitacji RehMedika. Wydarzenie stanowić będzie prezentację ofert z zakresu rehabilitacji, diagnostyki i medycyny ratunkowej.
Dodatkowo, tegorocznym targom towarzyszy akcja promująca transplantologię. Kluczowym wydarzeniem towarzyszącym targom RehMedika będzie Akcja TAK! dla Transplantologii organizowana razem ze Stowarzyszeniem Transplantologii Serca „Koło” Zabrze. Jej celem jest promowanie idei transplantologii i dotarcie do jak największej liczby osób z wiadomością o potrzebie wyrażania zgody na pobieranie narządów. Akcji towarzyszyć będzie specjalnie przygotowany panel dyskusyjny poświęcony tematyce transplantacji.

Targi RehMedika będą okazją do spotkań wystawców z branży, przedstawienia ofert, dyskusji i zamiany doświadczeń. Wystawie towarzyszyć będzie szereg wykładów prowadzonych poprzez ekspertów i lekarzy promujących dbanie o zdrowie i kondycję przez wykorzystywanie odpowiedniego leczenia i profilaktyki. Nie zabraknie warsztatów terapii zajęciowej.

W ramach targów odbędzie się także narada pt. „Przebudzenie – Uśmiechnij się do mnie” organizowana przy współpracy z Fundacją Hearts World Wide. W konferencji wezmą udział lekarze, rehabilitanci, młodzież ze szkól medycznych, studenci, rodziny osób będących w śpiączce. W trakcie dyskusji poruszone zostaną również zagadnienia powiązane z porażeniami mózgowymi, autyzmem i delfinoterapią.

Następną propozycją w programie targów RehMedika będzie narada ELAMED-u „Leczenie fizykalne ran” z udziałem przedstawicieli m. in.: Katedry i Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej SUM w Katowicach, Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyń UM w Poznaniu i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i w Katowicach.

W tym samym terminie odbędą się również premierowe wydarzenia w kalendarzu Expo Silesia: wystawa dla Seniorów, połączona z Forum 60+ i naradą „Czy jesteśmy gotowi na starość?”, poświęcona kondycji socjalnej i zdrowotnej ludzi dojrzałych. Na wystawie dla Seniorów pojawią się oferty spółek branży medycznej, finansowej, ubezpieczeniowej, turystycznej i rozrywkowej. W targach wezmą także udział organizacje i stowarzyszenia seniorów, a na specjalnie przygotowanych panelach osoby starsze będą mogły dowiedzieć się między innymi jak bezpiecznie i skutecznie używać z Internetu w trakcie spotkania ABC Internetu dla „młodych duchem”, jak ćwiczyć pamięć i jak aktywnie używać ze specjalnie przygotowywanych ofert dla tej ekipy wiekowej.

Zeszłoroczną, drugą edycję targów RehMedika i towarzyszące jej wydarzenia odwiedziło blisko dwa tysiące zwiedzających. Tegoroczne targi zapowiadają się jeszcze bardziej rekordowo. Po raz pierwszy rehabilitacja połączona zostanie z Targami Optyczno-Optometrycznymi i Okulistycznymi VidiExpo i Targami dla Seniorów SENIOR Expo.
Strona kluczowa targówZakres tematycznyZgłoszenie uczestnictwa

Czym jest III Targi Rehabilitacji znaczenie w Leczenie I .