inno gene wyłączność labchip co to znaczy

Co to jest Inno-Gene: wyłączność na LabChip Dx. Co znaczy: LabChip Dx Centrum Badań DNA i NewLab.

Czy przydatne?

Inno-Gene: wyłączność na LabChip Dx definicja

Co znaczy:

Systsemy laboratoryjne w PolsceInno-Gene: wyłączność na LabChip Dx

Centrum Badań DNA i NewLab Systems, firmy należące do Inno-Gene podpisały umowę z amerykańską spółką Caliper Life Sciences z siedzibą w stanach zjednoczonych ameryki na dystrybucję mechanizmu laboratoryjnego LabChip Dx na polskim rynku. Umowa została zawarta na zasadach wyłączności.


Kontrakt umożliwi wyposażenie komercyjnych laboratoriów molekularnych w zautomatyzowane mechanizmy do prowadzenia badań genetycznych, od izolacji DNA z próbki, po analizę wyników badań.

Mechanizm może być oferowany wyłącznie laboratoriom komercyjnym w celu powiększenia możliwości diagnostycznych. CBDNA i NLS zapewniają serwis sprzedanych urządzeń w Polsce i materiały i odczynniki konieczne do pracy. Cena rynkowa jednego mechanizmu to ok. 250 tys. zł.

Wprowadzanie najnowszych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych na dynamicznie narastający rynek diagnostyki molekularnej w Polsce jest elementem strategii rozwoju Ekipy Kapitałowej Inno-Gene. Firma w lutym 2011 roku debiutowała na giełdzie New Connect, a w perspektywie 2 lat planuje uruchomienie laboratorium badań żywności i genetyki weterynaryjnej.

Notowana na giełdzie nowych technologii NASDAQ Caliper Life Sciences stara się wypełnić luki pomiędzy laboratoryjnymi technologiami diagnostycznymi a przenoszeniem rezultatów badań na efekty obrazowe i później przekuwanie ich na leki. Jej oferta obejmuje między innymi technologie optycznego obrazowania, utrzymanie i automatykę płynów, rozwiązania outsourcingowe, technologie mikrofluidowe. Partnerami firmy są koncerny farmaceutyczne takie jak Pfizer, GlaxoSmithKline, Sanofi-Aventis, Novartis, AstraZeneca.

Czym jest Inno-Gene: wyłączność na znaczenie w Leczenie I .