inox umowa oddział co to znaczy

Co to jest Inox: umowa na oddział kardiologiczny w Busku. Co znaczy: oddział kardiologiczny w Busku.

Czy przydatne?

Inox: umowa na oddział kardiologiczny w Busku definicja

Co znaczy:

Świadczenia w dziedzinie hemodynamikiInox: umowa na oddział kardiologiczny w Busku

Inox podpisał umowę na prowadzenie oddziału kardiologii interwencyjnej w szpitalu w Busku Zdroju. Spółka przedstawiła dokumenty 12 lekarzy, w tym 6 ekspertów kardiologii, którzy zajmą się udzielaniem świadczeń. O finansowanie NFZ ma jednak starać się szpital.


Inox przedtem informował, iż stara się stworzyć nową spółkę zapewniającą świadczenie usług kardiologicznych, gdyż profilem działalności spółki Inox nie jest medycyna. Warunkiem podpisania umowy ze szpitalem po wygranym konkursie było dysponowanie kadrą medyczną, która mogłaby gwarantować wykonywanie zabiegów kardiologicznych dla pacjentów. Średnie wydatki utworzenia pracowni hemodynamiki to kilka mln złotych, w zależności od rodzaju kupowanego sprzętu, pomiędzy innymi angiografu służącego zarówno do diagnostyki, jak i wykonywania procedur leczniczych i sprzętu towarzyszącego i stanu pomieszczeń. Najbliższe pracownie hemodynamiki znajdują się w odległości około 50-100 km od Buska. NFZ przedtem deklarował środki na finansowanie świadczeń kardiologicznych w Busku-Zdroju.

Szpital Rejonowy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku Zdroju jest największym ponadrejonowym szpitalem w południowej części województwa świętokrzyskiego. Prócz zapewnienia opieki stacjonarnej dla mieszkańców powiatu buskiego, szpital świadczy usługi medyczne w określonym zakresie na rzecz powiatów: Kazimierza Ogromna Jędrzejów, Chmielnik, Pińczów. Łącznie działalnością swą szpital obejmuje populację powyżej 200 tys. pacjentów

Firma Inox powstała w 1998 roku. Wykonuje balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej. Zajmuje się także prefabrykacją i montażem przedmiotów technologicznych ze stali nierdzewnych dla oczyszczalni i przepompowni ścieków.
Firma nie prowadziła dotychczas działalności medycznej.

Czym jest Inox: umowa na oddział znaczenie w Leczenie I .