kamed rozszerza zakres usług co to znaczy

Co to jest Kamed rozszerza zakres usług. Co znaczy: zakres usług Gabinet Kamed z Katowic.

Czy przydatne?

Kamed rozszerza zakres usług definicja

Co znaczy:

Nowa oferta przychodni specjalistycznejKamed rozszerza zakres usług

Gabinet Kamed z Katowic rozszerzyła ofertę usług o nowe poradnie. To są poradnia ginekologiczna dla dziewcząt, preluksacyjna, wad postawy, ortopedyczna i okulistyczna dla dzieci. Usługi są świadczone w ramach kontraktu z NFZ i komercyjnie.


Wydatek wizyty w poradnie ginekologicznej dla dziewcząt wynosi 80 zł. Wydatek w poradni preluksacyjnej wspólnie z wykonaniem badania USG również 80 zł. Prócz nowo utworzonych poradni Kamed w ramach świadczeń skierowanych do dzieci prowadzi konsultacje w dziedzinie kardiologii dziecięcej i laryngologii. Usługi dla dorosłych obejmują ambulatoryjną opiekę specjalistyczną z zakresu chirurgii ogólnej, urazowo-ortopedycznej, dermatologii, ginekologii i położnictwa, neurologii, okulistyki, otolaryngologii, medycyny pracy i stomatologii i rehabilitacji. Finansowanie usług placówki Narodowego Funduszu Zdrowia na 2011 rok wynosi 643 tys. zł, w tym na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną jest przeznaczone 409 tys. zł. Placówka dysponuje również finansowaniem rehabilitacji leczniczej w wysokości 1342 tys. zł i kontraktem na leczenie stomatologiczne wartym 102 tys. zł. Przy placówce funkcjonują pracownie spirometrii, radiologii, badań USG, pracownia audiometryczna. Kamed współpracuje z prywatnymi ubezpieczycielami takimi jak Medica Polska i Inter Polska.

Gabinet Kamed mieści się przy ul. Bocheńskiego w Katowicach. Placówka oferuje rejestracją internetową. Własne usługi sprzedaje również przez serwisy internetowe takie jak Groupon. Firma Kamed została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w styczniu 2010 roku. Prezesem firmy jest Michał Kozioł.

Czym jest Kamed rozszerza zakres usług znaczenie w Leczenie K .