kamsoft aplikacje białołęka co to znaczy

Co to jest Kamsoft: aplikacje w CM Białołęka. Co znaczy: CM Białołęka Kamsoft wdrożył mechanizm.

Czy przydatne?

Kamsoft: aplikacje w CM Białołęka definicja

Co znaczy:

Rozwiązania IT dla placówek medycznychKamsoft: aplikacje w CM Białołęka

Kamsoft wdrożył mechanizm umożliwiający podgląd wyników badań laboratoryjnych w Centrum Medycznym Białołęka w Warszawie. Aplikacja umożliwia weryfikację kosztową działań lekarzy. Centrum kończy również wdrażanie aplikacji internetowej rejestracji pacjenta.


W aplikacji kupionej od firmy Kamsoft można śledzić fazy badania laboratoryjnego od momentu na przykład pobrania krwi do chwili opisu jej parametrów. mechanizm jest więc powiązany z systemem informatycznym laboratorium, gdzie prowadzone jest badanie.

Nowe rozwiązanie IT odnośnie internetowej rejestracji pacjentów umożliwi również uzyskanie odpowiedzi na proste zapytania na przykład dotyczące metody przyjmowania leku bez konieczności odbycia wizyty lekarskiej. Wedle obowiązującym prawem rady lekarskie mogą odbywać się jedynie w okresie wizyty. Wydatek wprowadzenia mechanizmu e-konta wspólnie z podglądem grafika wolnych terminów został oszacowany na ok. 100 tys. zł. Placówka ma dostać na projekt dofinansowanie unijne.

Centrum Medyczne Białołęka powstało w roku 2001 z inicjatywy dwóch lekarzy: Włodzimierza Janickiego i Maciej Święsa. Centrum prowadzi dwie placówki przy ul. Książkowej i Skarbka z Gór na Białołęce. W 2005 roku Centrum uzyskało certyfikat ISO 9001.2000 jako jeden z pierwszych Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Warszawie i pierwszy na Białołęce. Aktualnie Centrum obsługuje 12 tys. pacjentów. Na 2011 rok posiada powyżej mln złotowy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ofertuje między innymiambulatoryjną opiekę specjalistyczną, badania z zakresu diagnostyki obrazowej i endoskopii.

Kamsoft jest firmą z segmentu IT oferującą oprogramowanie dla placówek medycznych i laboratoriów.

Czym jest Kamsoft: aplikacje w CM znaczenie w Leczenie K .