kamsoft wdrożenie systemu co to znaczy

Co to jest Kamsoft: wdrożenie systemu w CM Białołęka:. Co znaczy: mechanizmu w CM Białołęka.

Czy przydatne?

Kamsoft: wdrożenie systemu w CM Białołęka: definicja

Co znaczy:

Wsparcie unijne informatyzacjiKamsoft: wdrożenie mechanizmu w CM Białołęka:

Centrum Medyczne Białołęka w Warszawie podpisze 5 kwietnia 2011 roku umowę na dofinansowanie unijne projektu wdrożenia zintegrowanego mechanizmu IT spółki Kamsoft do obsługi przychodni na warszawskim Tarchominie. Centrum rozpoczęło realizację prac, nie czekając na środki z UE.


Wartość projektu wynosi 115 tys. zł, stawka dofinansowania – 97,8 tys. zł. Projekt obejmował zakup 13 komputerów wspólnie z oprogramowaniem, 9 drukarek i 2 urządzeń wielofunkcyjnych i UPS do podtrzymywania sieci. Wskutek realizacji projektu w Centrum będą możliwe: umawianie wizyt za pośrednictwem Internetu (rejestracja on-line, e-przychodnia), uzyskanie poprzez pacjenta internetowego dostępu do informacji o świadczeniach medycznych (e-rejestr dostępnych usług medycznych w przychodni), elektroniczny transfer recept (e-recepta), tworzenie dokumentacji elektronicznej pacjenta (e-karta pacjenta z historią dolegliwości- gromadzenie, przetwarzanie i archiwizacja danych), elektroniczne identyfikatory pacjenta, elektroniczne przekazywanie i zamiana danych z NFZ, elektroniczny obieg kart pacjentów między gabinetami lekarskimi (w tym elektroniczne przygotowywanie kart statystycznych, raportów i tak dalej) Całość ma być chroniona systemem ochrony poufności danych osobowych.

Centrum Medyczne Białołęka powstało w roku 2001 z inicjatywy dwóch lekarzy: Włodzimierza Janickiego i Maciej Święsa. Centrum prowadzi dwie placówki przy ul. Książkowej i Skarbka z Gór na Białołęce. W 2005 roku Centrum uzyskało certyfikat ISO 9001.2000 jako jeden z pierwszych Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Warszawie i pierwszy na Białołęce. Aktualnie Centrum obsługuje 12 tys. pacjentów. Na 2011 rok posiada powyżej mln złotowy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ofertuje między innymiambulatoryjną opiekę specjalistyczną, badania z zakresu diagnostyki obrazowej i endoskopii.

Czym jest Kamsoft: wdrożenie systemu w znaczenie w Leczenie K .