kaprys usługi żywienia co to znaczy

Co to jest Kaprys: usługi żywienia za 688 tys. zł. Co znaczy: za 688 tys. zł PPHU Kaprys z Sulejowa.

Czy przydatne?

Kaprys: usługi żywienia za 688 tys. zł definicja

Co znaczy:

Usługi outsourcingowe dla szpitalaKaprys: usługi żywienia za 688 tys. zł

PPHU Kaprys z Sulejowa będzie świadczył usługi żywienia dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim za 687,9 tys. zł brutto. Oferty złożyły także firmy Grek RTC ze Zgierza z ceną 821,4 tys. zł i PPHU H. Kowalski, J Kowalska z Rogowca z ceną 691 tys. zł.
Pierwotnie wartość zamówienia była szacowana na 918 tys. zł brutto. Umowa będzie obowiązywać 12 miesięcy. W tym czasie firma przygotuje i dostarczy łącznie 244,29 tys. posiłków, w tym 81 tys. śniadań, tyle samo obiadów i tyle samo kolacji. Wydatki dostawy ponosi wykonawca usługi.

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi czternaście oddziałów szpitalnych w, w tym kardiologiczny, obserwacyjno-zakaźny, urazowo-ortopedyczny, laryngologiczny, neurologiczny, okulistyczny, dla przewlekle chorych i szpitalny oddział ratunkowy. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 51,6 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – około 38,5 mln zł. Największa umowa o wartości powyżej 5 mln zł obejmuje świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej. Świadczenia z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu mają wartość 3,2 mln zł.

PPHU Kaprys firma cywilna jest zarejestrowana we Włodzimierzowie. Prowadzi pensjonat w Sulejowie. Jej klientami były między innymi Instytut Matki Polski w Łodzi. Grek RTC jest firmą świadczącą usługi cateringowe. Powstała w 2002 roku. Pieniądze wniesiony do firmy wynosi 500 tys. zł. Ma około 10 mln zł przychodów rocznych. Prezesem zarządu jest Cezary Pasiecznik.


Czym jest Kaprys: usługi żywienia za znaczenie w Leczenie K .