kartuzy philips carestream co to znaczy

Co to jest Kartuzy: Philips i Carestream Health z ofertą. Co znaczy: Carestream Health z ofertą.

Czy przydatne?

Kartuzy: Philips i Carestream Health z ofertą definicja

Co znaczy:

Szpital inwestuje w radiologięKartuzy: Philips i Carestream Health z ofertą

Philips i Carestream Health sprzedały zestawy radiologiczne Powiatowemu Centrum Zdrowia w Kartuzach. Philips wycenił sprzęt na 373 tys. zł brutto, Carestream Health na 375 tys. zł netto. Były to jedyne oferty, jakie dostała placówka.
Philips sprzedał kompaktowy zbiór rentgenowski do zdjęć kostno – płucnych, Carestream Health - zbiór pośredniej radiografii cyfrowej. Zakupy są współfinansowane poprzez środki unijne. Szpital planował jeszcze kupić tomograf komputerowy.

Powiatowe Centrum, Zdrowia w kartuzach prowadzi pięć oddziałów szpitalnych, w tym chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, neonatologiczny, pediatryczny, ginekologiczno-położniczy i szpitalny oddział ratunkowy.

W 2007 roku światowa sprzedaż Philips osiągnęła 27 mld euro. Spółka jest światowym liderem między innymi na rynku sprzętu kardiologicznego, medycznego sprzętu intensywnej terapii, czy urządzeń do dbania o zdrowie w domu. Największymi konkurentami spółki w zakresie sprzętu medycznego w Polsce i na świecie są między innymi firmy GE i Simens. W Polsce Philips zatrudnia prawie 9 tys. osób w 5 zakładach produkcyjnych i organizacji marketingowo-sprzedażowej. Carestream Health Poland Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością jest częścią koncernu Carestream Health Inc., producenta mechanizmów obrazowania medycznego i stomatologicznego i rozwiązań informatycznych dla służby zdrowia i mechanizmów obrazowania molekularnego przeznaczonych do przyrodniczych badań naukowych. Carestream Health Inc obsługuje klientów w powyżej 150 państwach i jest niezależną spółką działającą w ramach ekipy firm należących do Onex Corporation z siedzibą w Toronto w Kanadzie.


Czym jest Kartuzy: Philips i Carestream znaczenie w Leczenie K .