katowice mekmed rozwija ofertę co to znaczy

Co to jest Katowice: Mekmed rozwija ofertę. Co znaczy: ofertę NZOZ Mekmed wykorzystał 523 tys. zł.

Czy przydatne?

Katowice: Mekmed rozwija ofertę definicja

Co znaczy:

Wsparcie unijne na nowe usługiKatowice: Mekmed rozwija ofertę

NZOZ Mekmed wykorzystał 523 tys. zł dotacji unijnej na projekt warty 1,06 mln zł opierający na wdrożeniu kompleksowej terapii zabiegowego leczenia otyłości i żylaków kończyn dolnych przy zastosowaniu technologii ultradźwiękowych i laserowych.
firma wprowadziła jako pierwsza w Polsce leczenie otyłości aparatem Vaser Lipo do ultradźwiękowej liposukcji. Jego wydatek to powyżej 100 tys. dolarów.

- Zabieg jest mniej agresywny niż liposukcja realizowana tradycyjnie. Bazuje na wprowadzeniu po znieczuleniu pod skórę do tkanki tłuszczowej specjalnej głowicy aparatu, która z pomocą ultradźwięków rozbija komórki tłuszczowe. W pierwszym okresie po zabiegu w konsekwencji wypełniania wolnych przestrzeni wodą objętość danej części ciała wzrasta, lecz po zrośnięciu się tkanek i przylgnięciu powłok uwidacznia się to, iż zbędne kilogramy zniknęły –mówi dr Henryk Mekle.

Jednokrotnie można pozbyć się ok. 5,5 kg tłuszczu. Zabieg w zależności od części ciała, na której jest realizowany kosztuje od 5 do 7 tys. zł. Placówka wykonuje około 3-4 zabiegi tygodniowo.

Placówka wprowadziła również usługi poprzez skórnego zamykania naczyń przez zakup wielofunkcyjnego lasera. Prowadzi również zabiegi chirurgiczne usuwania żylaków. Zabieg usuwania żylaków trwa około 2 godz. i kosztuje w razie jednej kończyny 2 tys. zł, w razie dwóch 3,8 tys. zł. Cena badania USG z Dopplerem jest wliczona w wydatki zabiegu. Pacjent jednak musi wykonać na własny wydatek badania krwi.

Zabiegi odbywają się w rozbudowanym w listopadzie 2009 roku Centrum Estetyki Ciała w Katowicach przy ul. Panewnickiej w Katowicach. NZOZ prowadzi również Centrum Proktologii i Centrum Medyczne w Gliwicach. To ostatnie na zasadzie franczyzy ze firmą Medicover. Centrum mieści się na II-gim piętrze przy ulicy Gruszczyńskiego 2. Na powierzchni 420 m kw. znajduje się 11 gabinetów .

Mekmed s.c. prowadzi fundamentalną opiekę zdrowotną dla dorosłych i dla dzieci, poradnie specjalistyczne: medycyny pracy, chirurgiczną, proktologiczną, ortopedyczną, laryngologiczną, gastrologiczną, psychiatryczną, dermatologiczną, okulistyczną, okulistyczną dla dzieci, leczenia jaskry, leczenia zeza. Posiada pracownię diagnostyki USG, Dopplera, EKG, analityki medycznej, pracownię ćwiczeń pleoptycznych i ortoptycznych. NZOZ oferuje opiekę medyczną zakładom pracy. Kontrakt placówki w Katowicach z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2010 wynosi blisko 625 tys. zł, w tym około 500 tys. zł na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną i około 100 tys. zł na świadczenia pielęgnacyjne. >firma powstała w 1998 roku.


Czym jest Katowice: Mekmed rozwija znaczenie w Leczenie K .