katowice warbud przeciw co to znaczy

Co to jest Katowice: Warbud przeciw Condite. Co znaczy: spółka Condite z Kielc wygrała przetarg na.

Czy przydatne?

Katowice: Warbud przeciw Condite definicja

Co znaczy:

Inwestycja w izbę przyjęćKatowice: Warbud przeciw Condite

spółka Condite z Kielc wygrała przetarg na wybudowanie nowej izby przyjęć w szpitalu im Leszczyńskiego w Katowicach. Od wyniku odwołał się Warbud, argumentując, iż konkurent niewłaściwie wyliczył VAT i oferta tak faktycznie wynosi 23,56 mln zł, a nie 23,19 mln zł.
Cena Warbudu to 23,54 mln zł. Warbud w odwołaniu także napisał, iż harmonogram realizacji inwestycji powinien być dostosowany do harmonogramu przekazywania dotacji z samorządu wojewódzkiego na jej finansowanie.

Nowy budynek będzie zwartą bryłą zharmonizowaną z całym kompleksem budynków na terenie szpitala, z wejściem kluczowym w narożniku ulic. Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne, jedną podziemną i poddasze. Kubatura budynku wyniesie 21 tys. m sześć, a jego powierzchnia użytkowa 4 tys. m kw. Przedmiot będzie przystosowany do potrzeb niepełnosprawnych.

Wg przewidywań średnio na parterze będzie przebywać czasowo około 25 osób, na pierwszym, drugim i trzecim piętrze po 35 osób. Zaplanowano również jedno-, dwu-, trzy-, czterołóżkowe sale dla pacjentów. Pokoi chorych ma być pięć, sal chorych – cztery.

Placówka prowadzi dziewięć oddziałów i zakład radioterapii. Pośród oddziałów są między innymi chirurgii urazowo-ortopedycznej, geriatrii, onkologii, gruźlicy i chorób płuc. Przy placówce funkcjonują również 22 poradnie specjalistyczne, w tym między innymi antynikotynowa, profilaktyki chorób piersi, diabetologiczna, neurologiczna, dermatologiczna dla dzieci, onkologiczna. Szpital dysponuje między innymi pracownią bronchoskopii, diagnostyki obrazowej, endoskopii. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok wynosi 81 mln zł, w tym na leczenie szpitalne - 75 mln zł. Warbud był generalnym wykonawcą szpitala Medicover w Warszawie, nowego pawilonu szpitala MSWiA w Warszawie. Ma również realizować Ośrodek Onkologii w Gdyni. >>spółka Condite jest jedną z większych spółek budowlanych w regionie świętokrzyskim. Realizuje obiekty mieszkaniowe, użyteczności publicznej, komercyjne, specjalistyczne i sportowe


Czym jest Katowice: Warbud przeciw znaczenie w Leczenie K .