wchodzi rynek amerykański co to znaczy

Co to jest KCR wchodzi na rynek amerykański. Co znaczy: rynek amerykański Specjalizująca się w.

Czy przydatne?

KCR wchodzi na rynek amerykański definicja

Co znaczy:

postęp firmy z dziedziny badań klinicznychKCR wchodzi na rynek amerykański

Specjalizująca się w badaniach klinicznych polska spółka KCR wchodzi na rynek USA. Kluczowym celem nowo powstałej KCR US Inc. będzie sprzedaż usług przedsiębiorstwom amerykańskim, ze szczególnym naciskiem na spółki biotechnologiczne.
KCR specjalizuje się w prowadzeniu badań klinicznychAutor: Shutterstockspółka otworzy siedzibę w stanach zjednoczonych ameryki, w miejscowości Delaware. Wejście KCR do USA, gdzie zlokalizowane jest 60% światowego rynku farmaceutycznego, stwarza korzystne warunki do dalszego rozwoju spółki. Dodatkowo, to jest pozytywny przykład udanego konkurowania polskich przedsiębiorców z firmami globalnymi

Działania KCR stwarzają szansę wykreowania marki, rozpoznawalnej i cieszącej się uznaniem na świecie. Polska rozpoczyna tym samym podążać śladem chińskich i indyjskich spółek, które coraz aktywniej działają na rynkach amerykańskim i zachodnioeuropejskim. Aktualnie przychody wynikające ze świadczenia usług dla spółek amerykańskich stanowia ok. 30 proc. przychodów firmy. Przez wzgląd na postępem działalności w stanach zjednoczonych ameryki, firma KCR spodziewa się 3-krotnego wzrostu przychodówu pośrodku 4 lat. firma zakłada, iż udział spółek amerykańskich w przychodach wzrośnie przez wzgląd na postępem działalności w stanach zjednoczonych ameryki do 60%.

KCR jest wiodącą spółką prowadzącą badania kliniczne z siedzibą w Europie Środkowo-Wschodniej. > spółka ma bogate doświadczenie w prowadzeniu badań dla spółek farmaceutycznych, biotechnologicznych, producentów sprzętu medycznego i spółek produkujących suplementy diety. KCR ma 12 filii w Europie - w Bułgarii, Czecha, na Białorusi, na Węgrzech, Litwie, Łotwie, w Mołdawii, w Rosji, na Ukrainie, na Słowacji, w Słowenii, Chorwacji, Rumunii i Serbii. Działalność zagraniczną > spółka rozwinęła pomiędzy innymi dzięki akwizycjom. Od 1995 roku KCR wykonała powyżej 300 badań klinicznych w powyżej 7500 ośrodkach, które objęły prawie 300.000 pacjentów. Prezesem firmy jest Adam Kruszewski.


Czym jest KCR wchodzi na rynek znaczenie w Leczenie K .