kelles rozszerza zakres usług co to znaczy

Co to jest Kelles rozszerza zakres usług. Co znaczy: zakres usług Przychodnie Medyczne Kelles z.

Czy przydatne?

Kelles rozszerza zakres usług definicja

Co znaczy:

Nowe poradnie finansowane poprzez NFZKelles rozszerza zakres usług

Przychodnie Medyczne Kelles z Nowego Sącza podpisały umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na konsultacje specjalistyczne w kilku nowych poradniach. Oferta placówek została rozszerzona o poradnię zdrowia psychicznego, poradnię reumatologiczną i endokrynologiczną.
W ramach kontraktu z NFZ można tutaj również skorzystać z konsultacji w poradnie rehabilitacyjnej i w poradni onkologicznej. Cały tegoroczny kontrakt placówki z Funduszem ma wartość 130 806 zł. Z tego 60 442,80 zł przeznaczone jest na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, 55 363,20 zł - na opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień i 15 tys. - na rehabilitację. W roku 2010 wartość kontraktu wynosiła 274 068,40 zł i dotyczyła ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i rehabilitacji. Spółka oferuje również szereg konsultacji i badań komercyjnych, w tym pomiędzy innymi badania USG, zabiegi rehabilitacyjne, wykonuje testy DNA, zabiegi chirurgiczno-dermatologiczne.

Spółka Kelles działa na rynku od 1999 roku. Od początku działalności specjalnością spółki była rehabilitacja. W procesie dalszego rozwoju zakres usług został rozszerzony o inne specjalizacje.

W tej chwili
spółka prowadzi 20 własnych poradni, działających w dwóch własnych placówkach w Nowym Sączu - przy ulicy I Brygady 83 i ulicy Kochanowskiego 2. Posiada również kilkanaście placówek współpracujących.

Placówka współpracuje również z sporymi sieciami, między innymi z Medicoverem, z Centrum Medycznym Damiana, z Centrum Medycznym Enel-Med, z towarzystwem ubezpieczeniowym Medica Polska.


Czym jest Kelles rozszerza zakres usług znaczenie w Leczenie K .