kghm artmedik badanie co to znaczy

Co to jest KGHM, PCZ, Artmedik: badanie Uzdrowiska Świeradów. Co znaczy: badanie Uzdrowiska.

Czy przydatne?

KGHM, PCZ, Artmedik: badanie Uzdrowiska Świeradów definicja

Co znaczy:

Prywatyzacja plaćówek medycznychKGHM, PCZ, Artmedik: badanie Uzdrowiska Świeradów

Konsorcjum Uzdrowisko Świeradów, PCZ, Artmedik i KGHM I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych zostały dopuszczone poprzez MSP do ograniczonego badania firmy Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa.
Podmioty, które przyjrzą się działalności spółk,i będą mogły złożyć wiążące propozycje warunków umowy kupna. Uzdrowisko w 2009 roku zanotowało powyżej 26 mln zł przychodów i powyżej mln zł zysku netto. W sumie MSP otrzymało sześć pisemnych ofert na zakup uzdrowiska. Prócz KGHM, Artmedik, PCZ i Konsorcjum Uzdrowisko Świeradów złożyły je jeszcze Tadeusz Jęczmionek i Dariusz i Renata Hanczarek. Do nabycia jest 13.459 udziałów o wartości nominalnej 500 zł (słownie: pięćset złotych) każdy. Stanowią one 87,74 proc. kapitału zakładowego firmy.

Uzdrowisko Świeradów Czerniawa złożona jest z sześciu obiektów. Należą do nich Dom Zdrojowy, Szpital Uzdrowiskowy Wacław, Szpital Uzdrowiskowy dla Dzieci, Centrum Rehabilitacji i Reumatologii Goplana, sanatoria Gracja i Słoneczko. Dom Zdrojowy posiada 200 miejsc noclegowych w pokojach 3- i 4-osobowych, także w apartamentach. Wszystkie pokoje zaopatrzone są w węzeł sanitarny, serwis kawowy, telefon i TV, dostęp do internetu. W obiekcie jest hala spacerowa z podestem dla niepełnosprawnych, SPA, stołówka, kawiarnia, dwie sale konferencyjne, sala gimnastyczna, siłownia, pijalnia wody mineralnej, 3 windy osobowe, basen, poczta i punkty usługowe. W pobliżu znajduje się odpłatny całodobowy parking. Artmedik prowadzi szpital w Jędrzejowie, PCZ działa w sektorze usług medycznych kierując cztery szpitale i sześć przychodni. Świadczy usługi dla 300 tys. pacjentów rocznie. Pod koniec listopada KGHM Fundusz Inwestycyjny Zamkniętych Aktywów Niepublicznych reprezentowany i zarządzany poprzez KGHM TFI Spółka akcyjna z siedzibą we Wrocławiu kupił większościowy pakiet akcji uzdrowiska Połczyn za 26,4 mln zł.


Czym jest KGHM, PCZ, Artmedik: badanie znaczenie w Leczenie K .