roche endoelektronik draeger co to znaczy

Co to jest KIE, Roche, Endoelektronik, Draeger w Mogilnie. Co znaczy: Endoelektronik, Draeger w.

Czy przydatne?

KIE, Roche, Endoelektronik, Draeger w Mogilnie definicja

Co znaczy:

Wyposażenie szpitali ze wsparciem unijnymKIE, Roche, Endoelektronik, Draeger w Mogilnie

Sprzęt o łącznej wartości 2,3 mln zł dostarczyły szpitalom w Strzelnie i Mogilnie spółki jak między innymi Siemens, Roche, Endoelektronik, Dreager i Oxford i KIE, która sprzedała dwa analogowe aparaty RTG. 11 lutego 2011 roku szpital w Strzelnie otworzył pracownie RTG i endoskopii.
Od spółki Siemens ZOZ kupił ultrasonografy i analizatory do laboratorium. Od Roche również analizatory. Zbiór do endoskopii sprzedała spółka Endoelektronik- dystrybutor technologii Fuji, aparat do znieczulenia i respiratory – spółka Dreager. Oxford dostarczył zbiór do prób wysiłkowych.

Zakupy były poczynione w ramach projektu inwestycyjnego współfinansowanego ze środków unijnych o wartości powyżej 6 mln zł, z czego wydatkowano już na aparaturę i prace budowlane 2,88 mln zł. Pozostała stawka zostanie przeznaczona na prace budowlane. W placówce w Strzelnie planowana jest przebudowa oddziałów: dziecięcego, położniczego i neonatologicznego; a również modernizacja bloku operacyjnego, korytarza chirurgii i instalacja gazów medycznych. W Mogilnie planowane jest dobudowanie klatki schodowej z windą i wykonanie instalacji gazów medycznych..

spółka Oxford działa na rynku polskim od powyżej dwudziestu lat. Dostarcza sprzęt do ginekologii, neurologii i kardiologii. KIE jest między innymi dystrybutorem aparatów RTG włoskiej spółki CAT. Siemens to globalny dostawca urządzeń medycznych i sprzętu do diagnostyki laboratoryjnej, Endoelektronik jest dystrybutorem technologii Fuji, a Draeger - niemieckim producentem sprzętu specjalizującym się w dostawach mechanizmów na oddziały intensywnej opieki medycznej. Roche to globalny koncern farmaceutyczno-medyczny.


Czym jest KIE, Roche, Endoelektronik znaczenie w Leczenie K .