kielce koniec przebudowy co to znaczy

Co to jest Kielce: Koniec przebudowy i zakupów w WOMP. Co znaczy: przebudowy i zakupów w WOMP.

Czy przydatne?

Kielce: Koniec przebudowy i zakupów w WOMP definicja

Co znaczy:

Inwestycje ze wsparciem UE i samorząduKielce: Koniec przebudowy i zakupów w WOMP

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Kielcach zakończył remont i przebudowę kondygnacji przyziemia i łącznika. Wartość projektu to 5 mln zł, w tym dotacja UE wynosiła 60 procent Pozostałe środki zdobyto z budżetu samorządu województwa świętokrzyskiego.
W ramach inwestycji zmodernizowano, przebudowano i rozbudowano pomieszczenia o łącznej powierzchni 1069 m. kw. Remont kapitalny i przebudowa pomieszczeń w budynku łącznika dotyczyły pomieszczeń biurowych, schodów zewnętrznych, podjazdu dla osób niepełnosprawnych i elewacji. Wskutek remontu i przebudowy kondygnacji przyziemia, prócz modernizacji istniejącego laboratorium i pracowni logopedycznej, wydzielono pomieszczenia dla nowopowstałych pracowni RTG i rehabilitacji.


Efektem zrealizowanego projektu jest także kompletne wyposażenie nowych pracowni RTG i rehabilitacji w sprzęt medyczny o najwyższym standardzie. Ponadto utworzono siedem nowych miejsc pracy i zwiększono liczbę pacjentów korzystających z infrastruktury ośrodka w Kielcach o około 3700 osób rocznie.


Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Kielcach jest jednostką służby medycyny pracy, prowadzoną w formie samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej. Sprawuje nadzór nad innymi jednostkami z terenu województwa świętokrzyskiego zajmującymi się opieką nad pracującymi. Organem założycielskim Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach jest Sejmik Województwa Świętokrzyskiego.


WOMP świadczy usługi diagnostyczne i konsultacyjne. W ośrodku można wykonać badania lekarskie i psychologiczne konieczne do wykonywania pracy w ustalonych zawodach.


Czym jest Kielce: Koniec przebudowy i znaczenie w Leczenie K .