spółce iason\ kielce zapłaci co to znaczy

Co to jest Kielce: SCO zapłaci 737 tys. zł spółce Iason. Co znaczy: zł firmie Iason Niemiecki Iason.

Czy przydatne?

Kielce: SCO zapłaci 737 tys. zł spółce Iason definicja

Co znaczy:

Radiofarmaceutyki dla szpitalaKielce: SCO zapłaci 737 tys. zł firmie Iason

Niemiecki Iason dostarczy radiofarmaceutyki Świętokrzyskiemu Centrum Onkologii za 737,2 tys. zł brutto. Była to jedyna oferta, jaką dostała placówka. Leki będą używane w pozytonowej tomografii emisyjnej.
Dostawy mają następować w dowolnym dniu tygodniu (od poniedziałku do piątku) na każde pisemne zamówienie przekazywane faksem poprzez szpital. Dostawy maja być wykonywane poprzez sześć miesiecy.

Wykonawca ma dostarczać zamawiane porcje radiofarmaceutyku do siedziby zamawiającego najpóźniej do godziny 9:00 rano. Dopuszczona jest sposobność realizacji zamówień w dwóch dostawach tego samego dnia w godz. 9.00 i 13.00. Zamawiane radiofarmaceutyki maja być w ilościach 400 i dwa razy po 10 dawek.

Kontrakt Centrum na 2010 rok wynosi 111,3 mln zł.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii prowadzi 13 działów i blok operacyjny, 21 poradni i 12 zakładów. Rokrocznie w Centrum leczonych jest ok. 165 tys. osób (w tym 15 tys. pacjentów w szpitalu i 150 tys. w poradniach). W razie niepowodzenia leczenia, w fazie terminalnej dolegliwości zapewniana jest opieka w stworzonym oddziale opieki paliatywnej. Odział ma mieć nowy budynek. W Centrum został wdrożony zintegrowany mechanizm kierowania jakością wg norm ISO 9001:2000, AQAP i HACAAP.

Iason GmbH jest producentem radiofarmaceutyków znajdujących wykorzystanie w medycynie nuklearnej, tomografii emisyjnej, scyntygrafii. W skłąd ekipy wchodzą także firmy Argos zajmujący się badaniami i produkcją radiofarmaceutyków na potrzeby PET i Atlante rozwijającej się w kierunku badań nad cyklotronami. Iason jest również właścicielem Cessny zajmującej się utylizacja samolotów tej marki.

Farmaceutyki wytwarzane poprzez firmę mają wykorzystanie przy wczesnej diagnozie nowotworów, diagnozie epilepsji i przy planowanych zabiegach neurologicznych, czy planowanych operacjach na przykład wszczepiania aby-passów.


Czym jest Kielce: SCO zapłaci 737 tys znaczenie w Leczenie K .