kielce timko sprzedała co to znaczy

Co to jest Kielce: Timko sprzedała RTG za 342 tys. zł. Co znaczy: 342 tys. zł Timko sprzedała za.

Czy przydatne?

Kielce: Timko sprzedała RTG za 342 tys. zł definicja

Co znaczy:

Placówka doposaża oddziałKielce: Timko sprzedała RTG za 342 tys. zł

Timko sprzedała za 342 tys. zł brutto aparat RTG z ramieniem C Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Kielcach. Gwarancja na zakupiony sprzęt wynosi 24 miesiące. Była to jedyna oferta złożona w przetargu.
w razie trzykrotnej naprawy tego samego elementu wykonawca musi wymienić aparat na nowy. Aparat zostanie zamontowany na oddziale neurochirurgii.

Szpital w Kielcach prowadzi czternaście oddziałów, w tym kliniczny chirurgii ogólnej, onkologicznej i endokrynologicznej. Pozostałe oddziały to między innymi wewnętrzny, ginekologiczno-położniczy, neurochirurgiczny z salą operacyjną, neonatologiczny, okulistyczny z salą operacyjną, nefrologiczny, dermatologiczny, chirurgii urazowo-ortopedycznej, chorób zakaźnych. Przy placówce funkcjonują również przychodnie specjalistyczne, w tym poradnię wad słuchu. Funkcjonuje również Wojewódzka Gabinet Skórno-Wenerologiczna, gabinet sportowo-lekarska. W szpitalu mieszczą się Świętokrzyskie Centrum Kardiologii i Centrum Diabetologii.

Szpital pokrywa utraty we własnym zakresie. Sam również decyduje o podziale zysku. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2010 wynosi blisko 123 mln zł.

Timko jest dystrybutorem sprzętu medycznego. Spółka oferuje mechanizmy do diagnostyki obrazowej i kardiologicznej, wyposażenie szpitali i bloków operacyjnych, produkty z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Firma współpracuje między innymi z firmami Philips, Hologic, Stille, Terumo, Tedisel Medical.


Czym jest Kielce: Timko sprzedała RTG znaczenie w Leczenie K .