kliniki stomatologiczne design co to znaczy

Co to jest Kliniki stomatologiczne w Top Design. Co znaczy: Top Design W II edycji konkursu Top.

Czy przydatne?

Kliniki stomatologiczne w Top Design definicja

Co znaczy:

Nagrody za wnętrze i wyposażenieKliniki stomatologiczne w Top Design

W II edycji konkursu Top Design na 2011 rok Dentim clinic z Katowic uzyskał nominację do nagrody wraz z 11 innymi gabinetami stomatologicznymi. W edycji 2010 wygrały Unident Union Dental Spa z Wrocławia i Elektoralna Dental Clinic z Warszawy. Dentim clinic dostał wyróżnienie.


- Przychodnia dentysty XXI wieku musi być przyjazny pacjentowi. Również wnętrze nie może straszyć zielonymi kafelkami i nieprzyjemnym zapachem. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie przekonać pacjentów do tego, by często odwiedzali dentystę i nie bali się wizyt – mówi doktor stomatolog Wojciech Fąferko z Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim clinic

We wnętrzu gabinetu Dentim clinic dominuje złamana biel, jedynymi dominującym akcentem są dwie surowe ściany z czerwonej cegły nawiązujące do śląskiego klimatu, całości dopełnia ciemna podłoga z egzotycznego drewna i designerskie krzesła w kolorze fluo-zielonym. Wszystko to bardziej przypomina wnętrze redakcji pisma modowego, niż miejsce pracy stomatologa.

Konkurs Top Design 2010 Kliniki Stomatologiczne organizowany był po raz pierwszy. Udział mogły w nim wziąć placówki implantologiczne i stomatologiczne z całego państwie. Do pierwszej edycji zgłosiło się 50 gabinetów. Jury do finału dopuściło 12 najlepszych. Nagrody i wyróżnienia w pierwszej edycji konkursu zostały wręczone 26 marca w Polonia Palace Hotel w Warszawie. 14 lutego 2011 wystartowała II edycja konkursu. Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim clinic, ze własną nowo powstającą kliniką, po raz drugi z rzędu znalazło się w gronie finalistów.

Unident Union Dental Spa z Wrocławia świadczy usługi z zakresu standardowego leczenia stomatologicznego i medycyny estetycznej. W placówce znajduje się pracownia tomografii komputerowej. Klinika ma nowoczesny design złączający szkło z tradycyjnym wykończeniem wnętrz.

Elektoralna Dental Clinic prowadzi 10 klimatyzowanych gabinetów stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodoncji, pedodoncji, protetyki i periodontologii. W placówce znajduje się tomograf stomatologiczny NewTom 5G w technologii Cone Beam – 3D i sala chirurgiczna do zabiegów w narkozie. Personel kliniki posługuje się językiem polskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i arabskim. Wnętrze kliniki łączy styl klasyczny z ciepłym urządzeniem samych gabinetów.

Czym jest Kliniki stomatologiczne w Top znaczenie w Leczenie K .