kobieta wieku katowicach co to znaczy

Co to jest Kobieta XXI wieku w Katowicach. Co znaczy: Katowicach w trakcie corocznego kongresu.

Czy przydatne?

Kobieta XXI wieku w Katowicach definicja

Co znaczy:

edukacja i praktyka w służbie kobiecieKobieta XXI wieku w Katowicach

w trakcie corocznego kongresu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, który w dniach 19-22 września 2012 roku odbędzie się w Katowicach, poruszone zostaną takie zagadnienia jak operacyjne techniki robotowe, aspekty ginekologii estetycznej i przeciwdziałanie starzeniu.
>>w trakcie kongresu planowanych jest 15 tematow wiodących. To są : medycyna matczyno-płodowa, ginekologia onkologiczna, profilaktyka nowotworów narządu rodnego, ginekologia operacyjna, uroginekologia, endoskopia, endokrynologia ginekologiczna, diagnostyka i leczenie niepłodności, antykoncepcja, menopauza, anti-aging, ginekologia estetyczna, nauka w połoznictwie i ginekologii, sesja Polonii ginekologicznej świata, historia ginekologii i położnictwa.


-Kongres będzie także okazją do podsumowania trzyletniej aktywności naukowej, klinicznej, edukacyjnej i wyróżnienia osób szczególnie zaangażowanych w postęp ginekologii i położnictwa.Zapraszamy do Katowic ginekologów - położników, neonatologów, położne i pielęgniarki, psychologów, rehabilitantów, studentów medycyny, a również przedstawicieli innych specjalności, których zainteresowania mieszczą się w kluczowym nurcie osiągnięć naukowych naszej dyscypliny medycznej. - mówi prof. Ryszrd Poręba, prezes Polskiego Towarzysta Ginekologicznego.


Streszczenia prac naukowych zostaną opublikowane w materiałach kongresowych. Nadsyłanie prac może następować do dnia 31 maja 2012 roku jedynie elektroniczne przez wkrótce dostępne na witrynie internetowej narzędzie.


Czym jest Kobieta XXI wieku w Katowicach znaczenie w Leczenie K .