pracownia sprzętem medikon co to znaczy

Co to jest Kol-Med: pracownia RTG ze sprzętem od Medikon. Co znaczy: sprzętem od Medikon Centrum.

Czy przydatne?

Kol-Med: pracownia RTG ze sprzętem od Medikon definicja

Co znaczy:

Doposażenie centrum medycznegoKol-Med: pracownia RTG ze sprzętem od Medikon

Centrum Medycze Kol-Med w Tarnowie otworzyło nową pracownię rentgenowską. Przygotowanie pracowni kosztowało łącznie ok. 400 tys. zł, z kolei sam aparat RTG bez kaset i ciemni – 176 tys. zł brutto. Aparat został kupiony od firmy Medikon.


Medikon złożył ofertę jako jedyny. Sprzęt będzie używany raczej do diagnostyki ogólnej i badań z zakresu medycyny pracy, na które Kol-Med ma podpisane umowy z okolicznymi zakładami pracy w ramach oferty amonamentowej.

Centrum Medyczne Kol-Med w Tarnowie prowadzi piętnaście poradni specjalistycznych, w tym między innymi neurologiczną, chirurgiczną, ortopedyczną, laryngologiczną, endokrynologiczną, stomatologiczną.

Kol-Med w 2011 roku dysponuje kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia w wysokości 1,9 mln zł, z czego 855 tys. zł jest przeznaczone na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną. Gabinet obejmuje fundamentalną opieką zdrowotną ok. 57 tys. pacjentów, udziela powyżej 140 tys. porad rocznie, realizuje usługi specjalistyczne w 23 różnych zakresach świadczeń. Centrum Medyczne Kol-Med zlokalizowane jest w Tarnowie, lecz prowadzi również działalność w Bochni, Dębicy, Brzesku i Tuchowie. Kol-Med. Ma podpisane kontrakty z oddziałami NFZ: małopolskim i podkarpackim

Medikon Polska sp. z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje na rynku od 2000 roku. Spółka informuje, iż jako pierwsza na rynek wprowadziła urządzenia do wykonywania testów kontroli jakości w diagnostyce rentgenowskiej i mammografii spółki Pehamed. Spółka posiada w ofercie aparaty rentgenowskie analogowe i cyfrowe, przenośne i stacjonarne i zdalnie sterowane.

Czym jest Kol-Med: pracownia RTG ze znaczenie w Leczenie K .