pranie\ kolbuszowa co to znaczy

Co to jest Kolbuszowa: 531 tys. zł na pranie. Co znaczy: pranie Szpital powiatowy w Kolbuszowej.

Czy przydatne?

Kolbuszowa: 531 tys. zł na pranie definicja

Co znaczy:

Usługi pralnicze dla szpitala



Kolbuszowa: 531 tys. zł na pranie





Szpital powiatowy w Kolbuszowej zapłaci 531,7 tys. zł netto za pranie wspólnie z dzierżawą pościeli spółce Eko-Styl z Leżajska. Umowa ma być podpisana 4 października 2010 roku i będzie obowiązywać poprzez trzy lata.








W tym czasie wykonawca upierze 133 tys. kg bielizny: pościeli szpitalnej, kocy, która posiada szpital. Dodatkowo 100 tys. kg bielizny pościelowej, która ma być również dzierżawiona. Odbiór brudnej bielizny i dostarczanie bielizny upranej będzie następował pięć razy w tygodniu dla każdej czynności. Wymagane jest wykorzystywanie oddzielnych cykli prania bielizny pochodzącej z oddziału noworodkowego i bloku operacyjnego.

Szpital w Kolbuszowej prowadzi siedem oddziałów, w tym nefrologii, chorób wewnętrznych, noworodkowy, chirurgii ogólnej. Dysponuje laboratorium, pracownią USG. Przy placówce funkcjonuje również zakład opiekuńczo-leczniczy. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia wynosi w 2010 roku 25,89 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – 15,58 mln zł. Świadczenia pielęgnacyjno-opiekuńcze udzielane poprzez szpital są o wartości 2, 26 mln zł. Kontrakt na hemodializo terapię wynosi 3 mln zł. Na leczenie stacjonarne umowy na usługi w dziedzinie leczenia chorób wewnętrznych i chirurgii ogólnej wynoszą każda powyżej 3,5 mln zł, na świadczenia z zakresu nefrologii – 2,3 mln zł.

Centrum Pralnicze Eko-Styl podaje na witrynie internetowej, iż jest na kroku końcowym budowy jednej z najnowocześniejszych pralni w Polsce. Pralnia powiększy możliwości przerobowe firmy i umożliwi dalszą ekspansję.










Czym jest Kolbuszowa: 531 tys. zł na znaczenie w Leczenie K .