konca usługi szptala medicam co to znaczy

Co to jest Konca: usługi dla szptala Medicam. Co znaczy: Medicam Zakład Transportowo-Handlowy Konca.

Czy przydatne?

Konca: usługi dla szptala Medicam definicja

Co znaczy:

Utylizacja odpadów medycznychKonca: usługi dla szptala Medicam

Zakład Transportowo-Handlowy Konca ze Szczecina poprzez rok będzie świadczył usługi odbioru i unieszkodliwiania odpadów medycznych ze szpitala Medicam w Gryficach. Cena usług spółki wynosi 236 tys. zł. Oferty wpłynęły również od firm Remondis i Rymed.
Ceny zaproponowane poprzez Remondis i Rymed to adekwatnie 25,4 tys. zł i 24,6 tys. zł miesięcznie za odbiór i utylizację 6,6 tys. kg odpadów miesięcznie. Odbiór ma następować ze szpitala w Gryficach i szpitala w Resku. Będzie to tkanka, odpady zawierające drobnoustroje i chemikalia laboratoryjne i analityczne.

Zachodniopomorski Szpital Specjalistyczny Medicam w Gryficach jest prowadzony poprzez samorząd województwa zachodniopomorskiego. Placówka udziela świadczeń o II poziomie referencyjności dla ludności gmin: Gryfice, Płoty, Trzebiatów, Brojce, Karnice, Rewal, Łobez, Resko, Dobra Nowogardzka, Węgorzyno, Radowo Małe, Nowogard, Osina, Kamień Pomorski, Golczewo, Międzyzdroje, Wolin, Dziwnów, Świerzno i Świnoujście. Dysponuje 450 łóżkami. Prowadzi 15 oddziałów, w tym neurochirurgii. Przy szpitalu działa również Zachodniopomorskie Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej. Przy placówce funkcjonuje 25 poradni specjalistycznych. Szpital prowadzi także trzy zakłady, w tym Zakład Diagnostyki laboratoryjnej wykonujący powyżej 100 typów różnych badań, Zakład Diagnostyki Mikrobiologicznej i Zakład Anatomii Patologicznej. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 57 mln ł, w tym na leczenie szpitalne – 46,6 mln zł.

Elektroniczna baza KRS nie podaje jeszcze wpisu firmy Zakład Transportowo-Handlowy Konca. W bazie spółek firma funkcjonuje i z opisu wynika, iż specjalizuje się w utylizacji odpadów medycznych. Siedziba Rymed mieści się w Dąbie. Remondis ma siedzibę w Bytomiu.


Czym jest Konca: usługi dla szptala znaczenie w Leczenie K .