konferencja systemu osoz co to znaczy

Co to jest Konferencja Systemu OSOZ. Co znaczy: Mechanizmu OSOZ >>>>narada Ogólnopolskiego.

Czy przydatne?

Konferencja Systemu OSOZ definicja

Co znaczy:

narada "W trosce o zdrowsze społeczeństwo">>narada Mechanizmu OSOZ

>>>>narada Ogólnopolskiego Mechanizmu Ochrony Zdrowia "W trosce o zdrowsze społeczeństwo" odbędzie się po raz dziesiąty. >>>>>>narada w warszawskim Hotelu WESTIN potrwa od 22-23 kwietnia 2010 roku. W trakcie uroczystości zostaną przyznane nagrody dla liderów w ochronie zdrowia.
Hasło przewodnie pierwszego dnia knferencji brzmi "Wszystko dla pacjenta" i odzwierciedla tematykę poszczególnych prelekcji, skupioną wokół serwisów informacyjnych dla beneficjentów mechanizmu, rozwiązań internetowych kont zdrowotnych, kart pacjenta, czy programów lojalnościowych. Przewidziane jest podsumowanie dotychczasowego dorobku naukowego, osiągnięć i planów rozwojowych Ogólnopolskiego mechanizmu Ochrony Zdrowia.

W drugim dniu, 23 kwietnia odbędą się bezpłatne sesje szkoleniowe. Całodniowe seminaria dotyczyć będą trzech zagadnień:

- gromadzenie i przetwarzanie danych medycznych i zasady tworzenia elektronicznej dokumentacji medycznej,

- kierowanie placówkami medycznymi z wykorzystaniem narzędzi informatycznych,

- obsługa pacjenta w nowoczesnych placówkach ochrony zdrowia.

Wieczorem pierwszego dnia Konferencji OSOZ, na Zamku Królewskim w Warszawie, odbędzie się uroczystość 25-lecia spółki KAMSOFT. Osoby zainteresowane udziałem w Jubileuszu proszone są o kontakt z Komitetem Organizacyjnym.

Coroczny plebiscyt wyłoni następnych laureatów konkursu liderów w Ochronie Zdrowia w 2009r, a więc 12 osób albo instytucji, których majątek i zasługi dla mechanizmu ochrony zdrowia i pacjentów zasługują na szczególne wyróżnienie. Urszula Jaworska, gość szczególny Gali Liderów, ujawni ponadto w najwyższym stopniu oczekiwaną informację - laureata statuetki Brylantowego Lidera. Wstęp na imprezę, która zamyka X Konferencję OSOZ, jest bezpłatny.Czym jest Konferencja Systemu OSOZ znaczenie w Leczenie K .