konkret stół operacyjny co to znaczy

Co to jest Konkret: stół operacyjny za 1,98 mln zł. Co znaczy: 98 mln zł firma Konkret dostarczy.

Czy przydatne?

Konkret: stół operacyjny za 1,98 mln zł definicja

Co znaczy:

Wyposażenie centrum urazowegoKonkret: stół operacyjny za 1,98 mln zł

firma Konkret dostarczy stół operacyjny na potrzeby tworzonego centrum urazowego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu za 1,98 mln zł brutto. Drugą ofertę złożyła >firma Climatic, lecz wynosiła ona 1,6 mln zł brutto.
Centrum urazowe w sosnowieckim szpitalu ma powstać do 2012 roku. Na razie placówka rozstrzygnęła przetarg obejmujący dostawę medycznego sufitowo-mostowego mechanizmu zasilającego, stołu operacyjnego i aparatu do hemofiltracji. Poprzednie postępowanie na wykonawcę prac budowlanych zostało unieważnione, gdyż na wyszczególniony zakres prac spółki złożyły oferty warte około 20 mln zł, w trakcie gdy szpital zamierzał na nie przeznaczyć około 11 mln zł.

Centra są tworzone raczej z myślą o ofiarach wypadków i katastrof. Dzięki nim pacjenci od razu trafią do miejsca, gdzie będą błyskawicznie diagnozowani i leczeni. Zyskają w pierwszej kolejności te osoby, które wymagają szybkiej diagnostyki i leczenia z zakresu kilku specjalizacji, a więc (dla przykładu) wymagają jednoczesnej interwencji neurochirurga, ortopedy i anestezjologa.

Szpital Św. Barbary w Sosnowcu prowadzi 16 oddziałów, w tym chirurgii ogólnej i urazów wielonarządowych, chirurgii naczyń, chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, neurologii, 4 oddziały kliniczne, w tym neurochirurgii, urologii, ortopedii, anestezjologii i intensywnej terapii, oddział rehabilitacji i SOR.

Konkret z Chełmna jest spółką specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań na bloki operacyjne, sale chorych, sale porodowe i gabinety lekarskie. Jakość oferowanych usług jest podparta kilkunastoletnim doświadczeniem kadry i certyfikowanym systemem jakości ISO 9001 i ISO 13485 dla wyrobów medycznych. >firma oferuje stoły operacyjne, łóżka, meble ze stali nierdzewnej, wózki wielofunkcyjne, fotele ginekologiczne. Climatic Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką specjalizujacą się w realizacji zaawansowanych mechanizmów wentylacyjno - klimatyzacyjnych dla służby zdrowia, farmacji i przemysłu elektronicznego.


Czym jest Konkret: stół operacyjny za 1 znaczenie w Leczenie K .