konkurencja wymusiła rozwój co to znaczy

Co to jest Konkurencja wymusiła rozwój. Co znaczy: wymusiła postęp Prywatna Lecznica Certus z.

Czy przydatne?

Konkurencja wymusiła rozwój definicja

Co znaczy:

spółki warszawskie wywołały otwieranie centrówKonkurencja wymusiła postęp

Prywatna Lecznica Certus z Poznania powstała 19 lat temu jako pierwszy prywatny szpital w Polsce. Do roku 2003 działała tylko jako szpital przy ul. Grunwaldzkiej. Otwieranie następnych placówek było wywołane ekspansją spółek warszawskich na rynku poznańskim.
Łukasz KozierowskiAutor: CertusDrugi przyczyna otwierania nowych placówek był dość trywialny - placówka przy ulicy Grunwaldzkiej zwyczajnie zrobiła się za mała. Chęć utrzymania wysokiej jakości obsługi pacjenta, na którą między innymi złożona jest czas oczekiwania na wizyt, w połączeniu z wzrastającą liczbą chętnych do skorzystania z naszych usług było dla nas fundamentalną motywacją.

W grudniu 2003 roku uruchomiliśmy drugą placówkę świadczącą usługi ambulatoryjne. Było to Centrum Medyczne nr 1 przy ul. Dąbrowskiego. Później w 2007 roku powstało Centrum Medyczne nr 2 przy ul. Wagrowskiej, a w 2010 Centrum Medyczne nr 3 w Swarzędzu. Jeżeli chodzi o działalność szpitalną specjalizujemy się raczej w laryngologii, chirurgii, urologii i szybkiej, kompleksowej opiece internistycznej i diagnostyce. Systematycznie wprowadzamy także nowości w światowej medycynie, na przykład zielony laser do leczenia łagodnego rozrostu prostaty, mechanizm endoskopii kapsułkowej czy leczenie chrapania implantami podniebienia miękkiego.Koncentrujemy się na usługach szpitalnych i ambulatoryjnych, oferujemy również usługi w dziedzinie medycyny pracy. Nigdy nie mieliśmy jakichś większych doświadczeń z abonamentami i raczej to nie jest wpisane w naszą strategię. Podejmowaliśmy swego czasu pewne próby w tym zakresie, lecz rynek wielkopolski okazał się dość sceptycznie nastawiony do tego rodzaju produktów.


Czym jest Konkurencja wymusiła rozwój znaczenie w Leczenie K .