konsultant ucyfrowienie co to znaczy

Co to jest Konsultant IT: ucyfrowienie za 6 mln zł. Co znaczy: mln zł Na przełomie stycznia i.

Czy przydatne?

Konsultant IT: ucyfrowienie za 6 mln zł definicja

Co znaczy:

Lepsze możliwości diagnozyKonsultant IT: ucyfrowienie za 6 mln zł

Na przełomie stycznia i lutego 2011 roku Szpital Specjalistyczny w Nowym Sączu rozpocznie korzystanie z ucyfrowionego zakładu diagnostyki obrazowej. Konsorcjum Konsultant IT i Konsultant Komputer z Poznania wykonują prace IT warte w sumie 6 mln zł.
Zamówienie obejmuje zarówno dostawy sprzętowe, jak i modernizację sieci informatycznej. Ucyfrowienie ma przyczynić się do uzyskania obrazu diagnostycznego lepszej jakości. Projekt umożliwi również przesył zdjęć bezpośrednio do oddziałów szpitalnych.

Firma Konsultant IT z Poznania rozpoczęła działalność w 2000 roku. Spółka zatrudnia 5 osób. Pieniądze wniesiony to 150 tys. zł. 100 procent udziałów należy do Pawła Ozorowskiego. Konsultant Komputer funkcjonuje od 1996 roku. Pieniądze wniesiony wynosi 150 tys. zł. Po 50 procent udziałów należy do Pawła Ozorowskiego i Dariusza Laskowskiego. Spółka oferuje usługi integracyjne mechanizmów informatycznych i wdrożeniowe. Pośród oferowanych mechanizmów jest opracowany poprzez Politechnikę Poznańską Eskulap wykorzystywany do kierowania wiadomość w szpitalach i mechanizm Medinet wykorzystywany do i9nformatyzacji takich obszarów działania placówki, jak mechanizm rejestracji, gabinet, blok operacyjny, czy także poszczególnych dziedzin jak badania diagnostyczne, czy także onkologia.

Szpital Specjalistyczny w Nowym Sączu prowadzi osiemnaście oddziałów i Centrum dializ. Oddziały to między innymi anestezjologia, chirurgia dziecięca, neonatologia, neurologia, urologia, pulmonologia. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia w 2010 roku wynosi 75,4 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – blisko 68 mln zł. Największe umowy obejmują leczenie chorób wewnętrznych – około 10 mln zł i chirurgię ogólną – 6,6 mln zł.


Czym jest Konsultant IT: ucyfrowienie znaczenie w Leczenie K .