meble medyczne\ kościan co to znaczy

Co to jest Kościan: 79 tys.zł na meble medyczne. Co znaczy: DGS Holding z Widawy dostarczy meble.

Czy przydatne?

Kościan: 79 tys.zł na meble medyczne definicja

Co znaczy:

Placówka wyposaża OITKościan: 79 tys.zł na meble medyczne

DGS Holding z Widawy dostarczy meble medyczne do nowego oddziału intensywnej terapii szpitala powiatowego w Kościanie. Oferta spółki została wybrana spośród dwunastu ofert. Jej cena to 79,15 tys. zł. Meble mają być dostarczone do listopada 2010 roku.
Oddział intensywnej terapii ma aktualnie sześć łóżek i mieści się nowo zaadaptowanych na jego potrzeby pomieszczeniach. Placówka kupiła między innymi regały na sale chorych, stoły, szafki na sale chorych i do dyżurek, komody i półki. W sumie 41 pozycji sprzętowych po kilka sztuk.

Szpital w Kościanie prowadzi dziesięć oddziałów, w tym szpitalny oddział ratunkowy, oddział wewnętrzny, dziecięcy, chirurgiczny, patofizjologii noworodka. Przy placówce funkcjonują dwadzieścia cztery poradnie w Kościanie i okolicznych miejscowościach, w tym między innymi chorób naczyń, reumatologiczna, neurochirurgiczna, onkologiczna, ortopedyczna. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2010 wynosi 35 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – powyżej 25 mln zł. Kontrakt na świadczenia z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii w 2010 roku wynosi 966,55 tys. zł. Umowy na świadczenia chirurgiczne – 4,86 mln zł, na dolegliwości wewnętrzne – 3,9 mln zł. Szpital leczy również reumatoidalne zapalenie stawów i młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów o przebiegu agresywnym dzięki substancji czynnych. Środki na te świadczenia to 1,3 mln zł.

DGS Holding z Widawy (woj. łódzkie) funkcjonuje od września 2009 roku. Prezesem jest Damian Gałęza. Pieniądze wniesiony do firmy to 20 tys. zł. 80 procent udziałów należy do pana Gałęzy 20 procent do pani Renaty Beaty Gałęzy.


Czym jest Kościan: 79 tys.zł na meble znaczenie w Leczenie K .