kościerzyna ofert wynajem co to znaczy

Co to jest Kościerzyna: bez ofert na wynajem powierzchni. Co znaczy: wynajem powierzchni Brakiem.

Czy przydatne?

Kościerzyna: bez ofert na wynajem powierzchni definicja

Co znaczy:

Brak zainteresowania konkursemKościerzyna: bez ofert na wynajem powierzchni

Brakiem ofert zakończył się konkurs wynajmu trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 177,27 m kw na na początku na moment 5 później 10 lat na prowadzenie działalności medycznej przy Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Cena wywoławcza wynosiła 49 zł za metr kwadratowy powierzchni.
Placówka może ponowić konkurs, lecz nie wiadomo, czy zasady wynajęcia będą takie same. Pomieszczenia były przeznaczone na dzialalność medyczną, która nie będzie konkurencyjna w relacji do dzialalności prowadzonej poprzez tę placówke. Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie w swojej strukturze ma kilkanaście oddziałów, w tym pomiędzy innymi SOR, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i blok operacyjny i zakłady diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji i patologii. Pośród oddziałów są takie jak neurologiczny z pododdziałem udarowym, dzienny chemioterapii, noworodkowy z pododdziałem patologii noworodka, urologii i urologii onkologicznej. Prowadzi stację dializ wspólnie z poradnią nefrologiczną. Przy szpitalu funkcjonuje 20 poradni specjalistycznych, w tym chorób sutka, onkologiczna i medycyny paliatywnej, neurologiczna, okulistyczna i leczenia jaskry, chirurgiczna.

Po sześciu miesiącach 2010 roku Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie powiększył stratę do 4,36 mln zł wobec 3,75 mln zł w analogicznym czasie roku 2009. Placówka miała największe zadłużenie wymagalne spośród jednostek prowadzonych poprzez samorząd województwa pomorskiego – 13,45 mln zł wobec 10 mln zł w analogicznym okresie roku 2009.


Czym jest Kościerzyna: bez ofert na znaczenie w Leczenie K .