kościerzyna wynajęcia co to znaczy

Co to jest Kościerzyna: do wynajęcia 177 m kw. Co znaczy: 177 m kw Szpital Specjalistyczny w.

Czy przydatne?

Kościerzyna: do wynajęcia 177 m kw definicja

Co znaczy:

Szpital szuka najemcy powierzchniKościerzyna: do wynajęcia 177 m kw

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie szuka najemcy trzech pomieszczeń o łącznej powierzchni 177,27 m kw na moment 5 lat. Cena wywoławcza to 49 zł za metr kwadratowy powierzchni. Placówka czeka na oferty do 27 września 2010 roku.
- Nie narzucamy rodzaju działalności medycznej – mówi Maria Słowik, z-ca dyr. do spraw eksploatacji. – Warunkiem to jest, iż nie będzie ona konkurencyjna wobec szpitala.

Pomieszczenia mają powierzchnię 75,17 m kw, 15 m kw i 87,1 m kw. Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie w swojej strukturze ma kilkanaście oddziałów, w tym pomiędzy innymi SOR, ZOL i blok operacyjny i zakłady diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji i patologii. Pośród oddziałów s ą takie jak neurologiczny z pododdziałem udarowym, dzienny chemioterapii, noworodkowy z pododdziałem patologii noworodka, urologii i urologii onkologicznej. Prowadzi stację dializ wspólnie z poradnią nefrologiczną. Przy szpitalu funkcjonuje 20 poradni specjalistycznych, w tym chorób sutka, onkologiczna i medycyny paliatywnej, neurologiczna, okulistyczna i leczenia jaskry, chirurgiczna.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, dostęp do każdego punktu w szpitalu dla osób poruszających się na wózkach umożliwiają podjazdy przy drzwiach zewnętrznych i zespół wind towarowo - osobowych. Po sześciu miesiącach 2010 roku Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie powiększył stratę do 4,36 mln zł wobec 3,75 mln zł w analogicznym czasie roku 2009. Placówka miała największe zadłużenie wymagalne spośród jednostek prowadzonych poprzez samorząd województwa pomorskiego – 13,45 mln zł wobec 10 mln zł w analogicznym okresie roku 2009.


Czym jest Kościerzyna: do wynajęcia 177 znaczenie w Leczenie K .