miechowie\ krakpol kontrakt co to znaczy

Co to jest Krakpol: kontrakt na 576 tys. zł w Miechowie. Co znaczy: zł w Miechowie spółka Krakpol.

Czy przydatne?

Krakpol: kontrakt na 576 tys. zł w Miechowie definicja

Co znaczy:

Usługi pralniczne dla szpitalaKrakpol: kontrakt na 576 tys. zł w Miechowie

spółka Krakpol upierze 144 tony bielizny dla szpitala w Miechowie za łącznie 576 tys. zł. Cena prania 1 kg bielizny wynosi 4 zł brutto. Umowa obowiązywać będzie 18 miesięcy począwszy od 1 stycznia 2011 roku. Firma złożyła ofertę jako jedyna.
Zamówienie obejmuje pranie, sortowanie, dezynfekcję bielizny szpitalnej. Wykonawca będzie prał osobno bieliznę noworodkową i z bloku operacyjnego. Odbiór bielizny będzie następował w dni robocze. Krakpol ma ponosić wydatki ciepłej i zimnej wody i energii elektrycznej, ogrzewania, a również czynszu dzierżawnego pomieszczeń szpitalnej pralni.

Szpital Św. Anny w Miechowie prowadzi 12 oddziałów, w tym dwa oddziały internistyczne, oddział neurologiczny, intensywnej terapii, dziecięcy, noworodkowy, chirurgiczny, gruźlicy i chorób płuc, obserwacyjno-zakaźny i szpitalny oddział ratunkowy. Łącznie dysponuje około 350 łóżkami.

>>spółka Krakpol powstała w 1997 r w odpowiedzi na zapotrzebowanie wynikające z nasilającej się tendencji do likwidacji wewnętrznych pralni szpitalnych i hotelowych w celu obniżenia wydatków własnych. Firma posiada dwa zakłady pralnicze w Niepołomicach i Krakowie zaopatrzone w sterowane komputerowo proekologiczne urządzenia gwarantujące wysoką jakość usług i pełną dezynfekcję termiczną i chemiczną pranej bielizny. Pralnie posiadają wszystkie wymagane Certyfikaty Inspekcji Sanitarnej w dziedzinie bariery higienicznej i technologii a służące środki piorąco-dezynfekujące posiadają atesty PZH na dezynfekcję B,F,V i Tbc w procesie prania. Pralnia w Krakowie jest przystosowana do obsługi szpitali i placówek służby zdrowia.


Czym jest Krakpol: kontrakt na 576 tys znaczenie w Leczenie K .