kriosonik medica co to znaczy

Co to jest Kriosonik i Reh-Medica: 17 mln zł z NFZ. Co znaczy: Medica: 17 mln zł z NFZ Kriosonik z.

Czy przydatne?

Kriosonik i Reh-Medica: 17 mln zł z NFZ definicja

Co znaczy:

Finansowanie rehabilitacji w Warszawie



Kriosonik i Reh-Medica: 17 mln zł z NFZ





Kriosonik z Warszawy uzyskał kontrakt na świadczenie usług z zakresu fizjoterapii ambulatoryjnej o łącznej wartości 5,5 mln zł, a firma Reh-Medica-5,8 mln zł. Finansowanie usług z NFZ świadczonych poprzez Kriosonik w 2011 roku ma wartość 8,8 mln zł, poprzez Reh-Medica 8,2 mln zł.








Kontrakt Kriosonik obejmuje w całości rehabilitację leczniczą, na którą składają się rehabilitacja ogólnoustrojowa, lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna i fizjoterapia. Fizjoterapia ma największą wartość łączną – 6,5 mln zł. Kontrakt Reh-Medica obejmuje rehabilitację leczniczą o wartości 7,4 mln zł i ambulatoryjną opiekę specjalistyczną o wartości 770 tys. zł.

Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik mieszczące się przy ul. Wysockiego powstało w 2002 roku. Placówka świadczy usługi odpłatnie i w ramach powszechnego ubezpieczenia. Zakres świadczeń obejmuje krioterapię do nawet minus 160 stopni Celsjusza, kinezyterapię, fizykoterapię, rehabilitację w domu pacjenta, rady lekarzy rehabilitantów. Reh-Medica powstała w 1999 roku. Prócz fizjoterapii i rehabilitacji ustrojowej prowadzi poradnie rehabilitacyjną, ortopedyczną, ortopedyczną dla dzieci, kardiologiczną. W Warszawie firma prowadzi placówki przy ul. Bohaterewicza i Mlądzkiej. W 2004 roku firma wdrożyła mechanizm kierowania jakością dostała certyfikat ISO 9001:2001 i certyfikat międzynarodowej sieci IQNet.

W woj. mazowieckim na fizjoterapię przeznaczono w jednym z postępowań 102 mln zł. Oferty złożyło 114 placówek. Kontrakt powyżej 3 mln zł dostał również NZOZ Sana, powyżej 2 mln zł Medica-Med, powyżej mln zł Medi- mechanizm.










Czym jest Kriosonik i Reh-Medica: 17 znaczenie w Leczenie K .