kujawsko pomorski szkolenie co to znaczy

Co to jest Kujawsko-Pomorski NFZ: Szkolenie z kontraktowania. Co znaczy: z kontraktowania Kujawsko.

Czy przydatne?

Kujawsko-Pomorski NFZ: Szkolenie z kontraktowania definicja

Co znaczy:

Umowy na świadczenia 2012Kujawsko-Pomorski NFZ: Szkolenie z kontraktowania

Kujawsko-pomorski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia organizuje dla oferentów i świadczeniodawców szkolenie, którego dziedzina skupiać się będzie wokół kontraktowania świadczeń medycznych na 2012 rok.
Szkolenie odbędzie się 17 października 2011 roku o godz. 11.00 w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163, w sali konferencyjnej bydgoskiego Stadionu Zawisza. Na spotkaniu będzie poruszona sprawa kontraktowania świadczeń w aspekcie ustawy o działalności leczniczej, przewidziano również szkolenie z użycia aplikacji do sporządzenia oferty/dokumentacji aktualizacyjnej. Ponadto zostanie omówione znaczenie potencjału świadczeniodawcy w procesie kontraktowania.


Szkolenie postanowiono zorganizować przez wzgląd na planowanymi postępowaniami w kwestii zawarcia umów na udzielanie świadczeń zdrowotnych od 1 stycznia 2012 roku . Przewidziane jest zorganizowanie konkursów ofert w rodzaju leczenie szpitalne, a również aneksowanie umów długoletnich w pozostałych rodzajach świadczeń.


wydatki świadczeń zdrowotnych w oddziale kujawsko-pomorskim wyniosą 3,3 mld zł. Wszystkie oddziały wojewódzkie NFZ otrzymają w 2012 roku 60,47 mld zł (bez pieniędzy przeznaczonych na ratownictwo medyczne ). >>wydatki administracyjne mają wynieść łącznie 473 mln zł.R E K L A M A


VIII FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET 2011


24 listopada 2011, Hotel Hilton, Warszawa


W dyskusji o warunkach powodzenia procesu przekształcania SP ZOZ-ów w firmy prawa handlowego wezmą udział między innymidyrektorzy publicznych szpitali i przedstawiciele organów założycielskich


strona konferencji
program
prelegenci i paneliści
zamówienie karty wstępu

Swój udział zgłosiło już powyżej 100 osób reprezentujących segment publicznej służby zdrowia


Dla przedstawicieli dyrekcji szpitali publicznych i niepublicznych szpitali samorządowych udział w konferencji jest bezpłatny.


Zapraszamy do udziału!


Czym jest Kujawsko-Pomorski NFZ znaczenie w Leczenie K .