kwidzyn lądowko nzoz zdrowie co to znaczy

Co to jest Kwidzyn: Lądowisko dla NZOZ Zdrowie. Co znaczy: Zdrowie firma Zdrowie z Kwidzyna.

Czy przydatne?

Kwidzyn: Lądowisko dla NZOZ Zdrowie definicja

Co znaczy:

Wsparcie unijne projektuKwidzyn: Lądowisko dla NZOZ Zdrowie

firma Zdrowie z Kwidzyna zainwestuje w lądowisko dla śmigłowców przy szpitalnym oddziale ratunkowym. Umowa o dofinansowanie unijne projektu zostanie podpisana 6 października 2011 roku. Wydatek inwestycji wynosi 1,58 mln zł. Dotacja UE ma wartość 791 tys. zł.
obiektem projektu jest budowa w Kwidzynie lądowiska przeznaczonego dla śmigłowców sanitarnych, działających w systemie ratownictwa medycznego i medycznego transportu międzyszpitalnego. Przeprowadzona zostanie także specjalistyczna akcja szkoleniowa obejmująca symulację akcji ratunkowej i symulację ewakuacji placówek uczestniczących w projekcie. Inwestycja rozpocznie się w czerwcu 2012 roku i potrwa do końca 2012 roku.


-Realizacja projektu pozwoli na powstanie podstaw funkcjonowania zintegrowanego regionalnego mechanizmu ratownictwa i tym samym przyczyni się do poprawy efektywności mechanizmu ratownictwa w woj. pomorskim - mówi Małgorzata Pisarewicz, rzecznik samorządu województwa pomorskiego.


NZOZ Zdrowie prowadzi dziesięć oddziałów szpitalnych, w tym chirurgiczny, chirurgii urazowo-ortopedycznej, urologiczny, położniczo-ginekologiczny, noworodków i wcześniaków, dziecięcy, kardiologiczny, wewnętrzny, anestezjologii i intensywnej terapii, szpitalny oddział ratunkowy. Jest prowadzony poprzez spółkę między innymi z udziałem samorządu powiatowego. Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 rok wynosi ok. 24 mln zł, w tym na leczenie szpitalne jest przeznaczone ok. 22 mln zł. Umowy o największej wartości obejmują świadczenia z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu i leczenie chorób wewnętrznych.

R E K L A M AVIII FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET 201124 listopada 2011, Hotel Hilton, WarszawaW dyskusji o warunkach powodzenia procesu przekształcania SP ZOZ-ów w firmy prawa handlowego wezmą udział między innymi dyrektorzy publicznych szpitali i przedstawiciele organów założycielskich

•strona konferencji

•program

•prelegenci i paneliści

•zamówienie karty wstępuSwój udział zgłosiło już powyżej 100 osób reprezentujących segment publicznej służby zdrowiaDla przedstawicieli dyrekcji szpitali publicznych i niepublicznych szpitali samorządowych udział w konferencji jest bezpłatny.Zapraszamy do udziału!


Czym jest Kwidzyn: Lądowisko dla NZOZ znaczenie w Leczenie K .