medical prestige proc zniżki co to znaczy

Co to jest Medical Prestige: 10 proc. zniżki na USG piersi. Co znaczy: procent zniżki na USG piersi.

Czy przydatne?

Medical Prestige: 10 proc. zniżki na USG piersi definicja

Co znaczy:

Powstała nowa placówka medycznaMedical Prestige: 10 procent zniżki na USG piersi

Klinika Medical Prestige z Poznania do końca października 2010 roku oferuje 10 procentowe zniżki na własne usługi. Placówka funkcjonująca od września 2010 roku oferuje między innymi badanie USG piersi. Jego regularny wydatek to 100 zł.
- Ultrasonografia (USG) skierowana jest raczej do młodszych kobiet. W tym okresie piersi zbudowane są z grubej tkanki gruczołowej, gdzie zmiany w bardziej skuteczny sposób wykrywają ultradźwięki – mówi dr nauk medycznych Aleksandra Szczęśniak–Chmielecka, ginekolog w Klinice Medical Prestige w Poznaniu. - Badanie USG u kobiet młodszych pozwala na odróżnianie litych guzków od zmian wypełnionych płynem (na przykład torbieli), na co mammografia nie pozwala. Zmiany w grubej tkance gruczołowej bardziej skutecznie wykrywane są ultradźwiękami. Po czterdziestym roku życia do USG należy dodać badania mammograficzne. W tym wieku tkankę gruczołową zastępuje w większym stopniu rzadsza tkanka tłuszczowa, której badaniu lepiej służy mammografia, która wykaże nawet kilkumilimetrowe zmiany, a w odróżnieniu do USG, obrazuje także mikrozwapnienia mogące sygnalizować postęp nowotworu.

Nowotwór we inicjalnym stadium można wyleczyć w 80 do 100 proc. przypadków. wydatek wizyty u ginekologa to 100 zł. W Europie diagnozuje się powyżej 300 tys. zachorowań pośród kobiet na raka piersi, z czego umiera powyżej 100 tys. Z badań przeprowadzonych poprzez Cancer Research w Wielkiej Brytanii w 2008 roku wynika, iż o ile w Polsce notuje się mniej przypadków zachorowań na raka piersi niż ((na przykład we Francji czy w Szwecji, o tyle śmiertelność – w porównaniu do liczby zachorowań - jest znacząco większa. Spośród chorujących na raka piersi Szwedek umrze 23 procent , w Belgii 20 procent ,, z kolei w Polsce będzie to 30 procent ,,

Medical Prestige oferuje również konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej, laryngologii, urologii, kardiologii, ortopedii, medycyny pracy, okulistyki, psychiatrii. Ceny wynoszą od 70 do 100 zł. Placówka oferuje również badania diagnostyczne i laboratoryjne. Świadczy również usługi stomatologiczne. Mieści się na powierzchni tysiąca m kw. Firma Medical Prestige rozpoczęła działalność w 2008 roku. Pieniądze wniesiony to 50 tys. zł. 20 proc. udziałów nalezy do Dental Prestige, po 40 proc. udziałów do Karoliny i Bartosza Bajerlein.


Czym jest Medical Prestige: 10 proc znaczenie w Leczenie M .