medtronic kowanówku co to znaczy

Co to jest Medtronic: MSO w Kowanówku. Co znaczy: Medtronic dostarczy medyczną stację odbiorczą w.

Czy przydatne?

Medtronic: MSO w Kowanówku definicja

Co znaczy:

postęp mechanizmu LIfenetMedtronic: MSO w Kowanówku

Medtronic dostarczy medyczną stację odbiorczą w systemie Lifenet do Szpitala Rehabilitacyjno-Kardiologicznego w Kowanówku. Placówka zapłaci za MSO 64 tys. zł. Stacja powinna zacząć funkcjonować do połowy grudnia 2010 roku.
fundamentalnym zadaniem mechanizmu jest skrócenie o ok. 50 do 80 min. czasu dotarcia pacjenta do oddziału kardiologii inwazyjnej w celu wykonania zabiegu angioplastyki. Tylko w ubiegłym roku wykonano w Polsce powyżej 55 tys. zabiegów angioplastycznych. A w tych sytuacjach głównym czynnikiem jest czas, gdyż szybsze dotarcie pacjenta na zabieg nie tylko ogranicza liczbę zgonów, lecz również gwarantuje wiele lepszy stan pacjentów po zabiegu. Dzięki systemowi Lifenet w Polsce do chwili obecnej przeprowadzono około 25 tys. transmisji. Na ok. 1400 karetek „R” i „W” blisko 800 zaopatrzonych jest w defibrylatory Lifepak, a ok. 200 defibrylatorów znajduje się w szpitalnych oddziałach ratunkowych. Coraz więcej pracowni hemodynamicznych uruchamia Medyczne Stacje Odbiorcze. Physio-Control, Dział Medtronic Poland jest producentem i dystrybutorem sprzętu do ratowania życia, urządzenia do automatycznej resuscytacji LUCAS™ i dostawcą rozwiązań z zakresu telemedycyny.

Szpital w Kowanówku specjalizuje się między innymi we wczesnej rehabilitacji pacjentów po operacjach kardiochirurgicznych, rehabilitacji pacjentów po zawałach serca, badaniach koronarograficznych. Placówka prowadzi sześć oddziałów i zakładu rehabilitacji. Placówka po trzech kwartałach 2010 roku przyniosła 2,58 mln zł zysku netto wobec powyżej 2,5 mln zł utraty netto po trzech kwartałach 2009 roku. Zobowiązania wymagalne szpitala spadły o blisko 1,5 mln zł do poziomu 4 mln żł po trzech kwartałach 2010 roku.


Czym jest Medtronic: MSO w Kowanówku znaczenie w Leczenie M .