mikołów nowa przychodnia co to znaczy

Co to jest Mikołów: nowa przychodnia Avimed. Co znaczy: Avimed otwiera 15 września 2010 roku nową.

Czy przydatne?

Mikołów: nowa przychodnia Avimed definicja

Co znaczy:

firma rozszerza działalnośćMikołów: nowa gabinet Avimed

Avimed otwiera 15 września 2010 roku nową przychodnię w Mikołowie. W placówce będą udzielane komercyjne konsultacje specjalistyczne: diabetologa dziecięcego, kardiologa dziecięcego, ortopedy dziecięcego, neurologa dziecięcego, ginekologa, urologa, neonatologa.
Planowana jest współpraca ze specjalistami w dziedzinie: poradni preluksacyjnej, dermatologii i kosmetologii, psychoterapii dzieci i młodzieży. W przychodni znajdą się pracownie diagnostyczne, USG, EKG, spirometrii, audiometrii. Ekipa Avimed prowadzi siedem przychodni specjalistycznych ( Piekary Śląskie, Bytom, Katowice, Gliwice, Częstochowa), zakład rehabilitacji medycznej, zakład diagnostyki obrazowej, szpital specjalizujący się w chirurgii i ortopedii i poradnie leczenia zaburzeń snu. We wrześniu 2010 roku ma ruszyć Centrum Medyczne Avimed Plus w Piekarach Śląskich. Projekt o wartości 1,1 mln zł jest współfinansowany poprzez środki unijne z programu dla małych i średnich przedsiębiorstw w stawce powyżej 500 tys. zł. Drugim projektem unijnym, na który Avimed ma przyznane dofinansowanie jest rozszerzenie działalności przez zakup wyposażenia do szpitala w Katowicach. Inwestycja została oszacowana na 1,7 mln zł, w tym dotacja na blisko 750 tys. zł. W maju 2010 roku placówka kupiła urządzenie i zbiór do wytwarzania autogennych czynników wzrostu, a więc substancji białkowych znajdujących się w płytkach krwi. Sposób ta jest używana w leczeniu urazów ortopedycznych.

Kontrakt szpitala Avimed w Katowicach z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2010 wynosi powyżej 800 tys. zł. Kontrakt NZOZ Avimed sp z ograniczoną odpowiedzialnością w Bytomiu wynosi 2,45 mln zł i obejmuje również leczenie szpitalne – powyżej 800 tys. zł, rehabilitację leczniczą, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, opiekę psychiatryczną.

Avimed sp. z o .o. z siedzibą w Piekarach Śląskich funkcjonuje od 2004 roku. Zatrudnia 30 osób. Sprzedaż firmy w 2008 roku wyniosła powyżej 5 mln zł, a zysk netto – 500 tys. zł. Pieniądze wniesiony do firmy to 364,2 tys. zł.


Czym jest Mikołów: nowa przychodnia znaczenie w Leczenie M .